2752
2734

بچها فردا ساعت ۹ صبح دارم میرم طزریق ژل چانه و زاویه فک 

ساعت ۱ هم باید برم سر کار 

بنظرتون انقدر درد داره که نتونم برم سرکار 

یا مسکن میشه مصرف کرد ?

مسیحی هستم :)                                اسمم دبورا هستش 🍓 اعتماد بنفسشو اوایل نداشتم با کمک شماها عاشق اسمم شدم ب تازگی🤍در تاریکی اگر نوری یافت نکردی با دقت بیشتری بنگر شاید نور خود تو باشی🧡

توروخداااا بیاییییددددد

مسیحی هستم :)                                اسمم دبورا هستش 🍓 اعتماد بنفسشو اوایل نداشتم با کمک شماها عاشق اسمم شدم ب تازگی🤍در تاریکی اگر نوری یافت نکردی با دقت بیشتری بنگر شاید نور خود تو باشی🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ صورتت مثلثی نیس زاویه نزن دراز میشه صورتت

صورتم کشیدس ولی زاویه نداره چانه ام پهنه یکم میخوام باریک شه

نه عزیزم دردش همون لحظه اس مسکن لازم نیست نترس

مرسیییی 

شما زدی ? راضی هستی خوشگل میشه?

میگم تا چن مدت ورم داره ?

مرسیییی  شما زدی ? راضی هستی خوشگل میشه? میگم تا چن مدت ورم داره ?

عزیزم منشی مطبم.اره تغییر ر‌و‌همون لحظه میبینی برا صورت کشیده خیلی خوب میشه نهایت ۳روز .فقط فقط فقط آب زیاد بخور سعی کن صورتت رو هم زیاد با گرم نشوری  .مصرف آب یک هفته اول خیلی مهمه برا ماندگاریش

گونه و چانه بزن

گونهام بینهایت بزرگه همینجوریش هرکی میبینه فک میکنه ژل زدم

عزیزم منشی مطبم.اره تغییر ر‌و‌همون لحظه میبینی برا صورت کشیده خیلی خوب میشه نهایت ۳روز .فقط فقط فقط ...

مررررررسیییی قربونت برم خیلی خیالمو راحت کردی ان شاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده 

بعد اینکه من یه کوچولو غبغب دارم مشکلی نداره ?

خیلی ذوق دارم زودتر فردا برم 

توروخدا نکاتی دیگه هست که رعایت کنم بهم بگو مررسی

اها راستی اون روز ک تزریق میکنم صورت نباید بشورم یا مشکلی نداره ؟

مررررررسیییی قربونت برم خیلی خیالمو راحت کردی ان شاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده  بعد اینکه ...

ممنون عزیزم 

نه عزیزم ربطی به غبغب نداره 

کلا بوتاکس و ژل تا ۲۴ساعت نباید آب بزنی نهایت با دستمال مرطوب تمیز کن .

سعی کن ۳روز اول رو به پهلو یا صورت نخوابی چون فشار روی زاویه فک ممکنه تاثیر بزاره .فقط آب تو‌ماندگاریش فوق العاده تاثیر داره

ممنون عزیزم  نه عزیزم ربطی به غبغب نداره  کلا بوتاکس و ژل تا ۲۴ساعت نباید آب بزنی نهایت ...

خداروشکر

روزی س لیتر اب میخورم 😂

ممنون 

میگم بوتاکس کف دست چیه خیلی جالب بود برام

ممنون عزیزم  نه عزیزم ربطی به غبغب نداره  کلا بوتاکس و ژل تا ۲۴ساعت نباید آب بزنی نهایت ...

بعد یسوال ژل چانه چانه رو زباد دراز نمیکنه ? چون من پهنه میخام باریک شه

بعد یسوال ژل چانه چانه رو زباد دراز نمیکنه ? چون من پهنه میخام باریک شه

نه عزیزم کلا برا ژل زدن یه اینه دستت میدن دکتر کم کم تزریق می‌کنه نظرتو میپرسه.اگه اینجوری که خجالت میکشی نظر بدی یا ... با دوستی کسی برو .حتی اگه یه جا حس کردی خوبه اما دودل بودی به منشی بگو با گوشیت عکس بگیره اونجوری بهتره میتونی تصمیم بگیری

خداروشکر روزی س لیتر اب میخورم 😂 ممنون  میگم بوتاکس کف دست چیه خیلی جالب بود برام

برا تعریق کف دسته معمولایی کسایی که استرس دارن کف دستشون زیاد عرق می‌کنه مخصوصا با شروع فصل گرما بیشتر میشه ماندگاریش بیشتر از بوتاکس صورته تقریبا 8ماه ماندگاری داره و تزریقشم به خاطر ضخیم بودن پوست کف دست یکم درد داره

2706