2733
2734
عنوان

دیگه خسته شدم کم اوردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 44 پست
تحمل کن نهایت تا دو سه ماه دیکه میری سر خونه زندگیت. از طرفی شوهرت حق داره .اگه بتا باشه برقرنطینه د ...

منم دلم از همین گرفته که چرا فقط درمورد شوهر من این رفتارو نشون میده ..

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏
هیچ مردی دلش برای زنی تنگ نمیشه مگر برای یک چیز

نه عزیزم همیشه اینطور نیست. درسته که مرد ها یه دنیای دیگه دارن... متفاوت از ما ولی اینطوری نیست که دوست نداشته باشن همسرهاشون رو ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفم برای مادرت و متاسفم که اختیارت رو دادی دست مادرت 😑

احترامشو نگه داشتم .. نمیتونم کاری کنم بجای من که نیستی😞

2728

ولی بهش بگو اگه بنا به این باشه شوهرم نیاد پس چرادخترخاله رو راه دادی؟؟؟

بعدش به شوهرت بگو بیاد دنبالت باماشین برین ی چرخی بزنین به مادرت بگو شوهرم اصرارداره بیاد منو ببینه 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
2738

پس منتظر باش تا ببینی شوهرت فردا چه جوری بهت سرکوفت میزنه.

من اصلا نمیام همجنس خودمو ول کنم طرفداری از جنس مخالف کنم اما میخوام 2 متر جا خاک بشم نمیتونم ناحق بگم من حق رو میدم به همسرت، خودت رو بذار جاش فکر کن مادرش نذاره بیاد به دیدنت اونم به حرف مادرش گوش بده چه حالی میشی؟ همیشه حق رو در نظر بگیر پا روی حق نذار

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
ای کاش مادر من بود هزاران بار منو میزد قدر نمیدونید احترام نگه دارید اون صلاح شمارو بهتر میدونه 😞

اگه صلاح میدونست هیچکس رو به خونه راه نمیداد نه اینکه تبعیض قائل بشه و باعث کدورت بشه

عزیزم کافیه اینو بگم تا مادرم هزار تا حرف بارم کنه 

در هر صورت هر کاری کنی حرف بارت میکنه 

کاری که دوست دارین انجام بده 

درکت نمیکنم اصلا

خنده های تو باز مرا از این فاصله کشت ❤ علیرضا قربانی 
پس منتظر باش تا ببینی شوهرت فردا چه جوری بهت سرکوفت میزنه. من اصلا نمیام همجنس خودمو ول کنم طرفداری ...

بهم حق نمیدی؟ بخدا من گیج شدم یکی میگه مادرته هرچی میگه قبول کن بعدا پشیمون میشی طرفشو بگیر .. یکی هم میگه حق با شوهرته 

گیج شدم نمیدونم باید چیکار کنم .. هیچوقت بی احترامی نکردم و نمیکنم از طرفی هم همسرم راهش دوره دلخور شده ازم تنهاست نمیدونم چیکار کنم😞

بهم حق نمیدی؟ بخدا من گیج شدم یکی میگه مادرته هرچی میگه قبول کن بعدا پشیمون میشی طرفشو بگیر .. یکی ه ...

عزیزم بازم میگم به این فکر کن که اگه مادرشوهرت اجازه نمیداد تو و شوهرت همدیگرو ببینید و شوهرتم به حرف مادرش گوش میداد تو چه حالی میشدی. به این فکر کن بهتر میتونی تصمیم بگیری

اختیارش دست خودشه. مگه گوسفنده که اختیارش از یه صاحب به صاحب دیگه منتقل بشه؟ چقدر عجیبین شما😯😯😯

بله منم.میدونم اختیارش دست خودشه واسه یکی مثل مادرشون که اینطور حق به جانب حرف زدن و اجازه دیدار نمیدن بهشون میگم که بگن شمام نمیخاد حرص بخوری😑😑

2706