2737
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید عشقو انتخاب کنم یا اعتقاداتم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 64 پست
من اصلا از قیافش خوشم نمیاد تیپشم الان تو این عکسای بالا چیز خاصی نیس  ولی خب میشه هم باحجاب ب ...

ديگه سليقه ايه من از صورتش خوشم مياد و هيكلش

يـه چـش عســلي مهـرمـاهي🦋🔥🌈خدايـا دختـٰـرم و همســـر عزيــزتر از جٰـــانم رو در پــناه خودت محفــوظ بـدار👩‍👧❤️🌸✨ 
ببين دلت هنوز باهاش هست يني به خاطر عشقت حاضري هركاري كني حاضري عقايدتو بيخيال شي حالا من اتفاق شما ...

دلم خیلی باهاش اما با این موردش که میگه حجابتو آزادتر کن خیلی اذیت میشم آرامشم رو بهم میزنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاتر اگه یه عکس از خودت و شوهرت میذاشتی یا بیشتر توضیح میدادی میشد راهنمایی کنیم 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
استاتر ما نمیدونیم شوهر شما دقیقا چطور آدمی هست اگه بعدا بهت گفت بیا یه پیک بزن چی میگی😂😂 اگه شوهر ...

اتفاقا یه بار بهم گفت بیا سالی یک بار نوشابه الکلی باهم بخوریم حال میده و ازاین حرفا.... کلا خیلی مسائل دین رو قبول نداره ولی میگه خدا رو روز قیامت رو قبول داره.. میگه دین دین انسانیت باید باشه.. اسلام سخت میگیره... میگه چرا وقتی مرد دوست داره ناخن های خانمش قشنگ باشه کاشت نباید بکنی چون وضو نمیشه گرفت...!!!! 

2742
[QUOTE=131748959]ببين دلت هنوز باهاش هست يني به خاطر عشقت حاضري هركاري كني حاضري عقايدتو بيخيال شي ح ...

واي بخدا نميدونم چي بگم بنظرم دوس داره شبيه بقيه دخترها و اين پلنگا بشي واي خيلي بده اينجوري ميخواين برين پيش مشاوره تا راهنماييتون كنه 

ديگه اين مدلي نديده بودم بگه بي حجاب شو مرد با غيرت خودشو ميكشه اگه يه تار مو زنش رو نامحرم ببينه

من كه شوهرم ميگه اگه يه روز خدايي نكرده ديدي موهاتو گذاشتي بيرون و من چيزي نگفتم بدون ديگه رابطمون تموم شدي از اون ب بعد دوستت ندارم و بيخيال كاراتم

يـه چـش عســلي مهـرمـاهي🦋🔥🌈خدايـا دختـٰـرم و همســـر عزيــزتر از جٰـــانم رو در پــناه خودت محفــوظ بـدار👩‍👧❤️🌸✨ 
اتفاقا یه بار بهم گفت بیا سالی یک بار نوشابه الکلی باهم بخوریم حال میده و ازاین حرفا.... کلا خیلی مس ...

نوشابه الکی منظورش چی هست عرق سگی 😂😂😂😂 استاتر من نزدیکترین دوستم تو جشن ها میخوره اما من نمیتونم و اگه همین دوستم بهم بگه بخور به شخصیتم بر میخوره و دوستی مو باهاش قطع میکنم اما خب ایشون راه خودش میره منم راه خودم رو  و بهترین دوستم هست من سه ساله نماز نمیخونم اما خب خیلی چیزها واسم خط قرمز هست اما شما نماز میخونید معتقدی بنظرم ایشون میخواد وجودت را ازت بگیره به درد نمیخوره 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2738
دلم خیلی باهاش اما با این موردش که میگه حجابتو آزادتر کن خیلی اذیت میشم آرامشم رو بهم میزنه 

خب دختر معلومه آرامش خودت واجب تره 

يني ارامش خودتو بهم بزني واسه كسي ك حاضره زنشو ناموسشو در ديد همه بزاره يني ميگه بيا اين زنم هركي هرچقد دوس داره نگاش كنه واسمم مهم نيس 

يني داره تقسيمت ميكنه

ببين من خودمم يه روزي بي حجاب بودم و همه كاري ميكردم ولي ديدم اخه واقعا اخرش كه چي دارم خودمو واسه يه سري ادم بي ارزش ب باد ميدم

آره میگه دوست دارم مثل دافا بشی 

وای این خیلی بده که،فکر کنم برات خیلی سخت میشه به خدا توکل کن که بهترینا رو سر راهت بزاره،من یه فامیل نزدیک داره که اول با حجاب کامل بود شوهر کرد کلا از این رو به اون رو شد ،الان تو اینستا عکس میزاره ،اووووف،سفرای خارجی و پارتیهای آنچنانی،بی حجاب کامل،ولی هیچ وقت ازش نپرسیدم که انتخاب خودش بوده یا شوهرش

آره میگه دوست دارم مثل دافا بشی 

داف چيه بابا زندگي زناشويي كه داف و پاف نداره اگه واقعا عاشقت باشه حاضر نيس يه تار موتو كسي ببينه تو ١٠٠ جا قايمت ميكنه كه فقط بدنت و موهات ارايش كردنات لوس شدنات همش ماله خودش باشه نه هر كس و نا كسي 

داف ك ماله تو خيابونه

استاتر من مذهبی نیستم اما معتقدم هر وقت دلم خواست عبادت میکنم و پوششم با توجه به جامعه ام 50 درصد هست 😂😂😂  اگه ایشون شوهر من بودن و ازم میخواست این تغیرها رو قطعا تمومش میکردم ایشون شخصیت و وجود شما رو زیر سوال میبره بنظرم آدم نرمالی نیست بازم برو پیش مشاور اینجا فقط معتقدات شما در خطر نیست شخصیت و وجود شما هم بحث جداگانه ای داره 

2706