2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید عشقو انتخاب کنم یا اعتقاداتم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 64 پست

استاتر ژل به لبت بزنی و موهات بیرون بریزی و شلوار 90 بپوشی شوهرت کاملا رد داده عزیزم برنگردد به درد زندگی نمیخوره مردک بی غیرت مگه کور بود انتخابت کرد ایشون زنش را با دوست دخترش اشتباه گرفته 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه در این مورد بگی من خیلی دوس دارم باحجاب باشم ولی بدون چادر

هیچی مثل چادر نمیتونه حجاب کامل داشته باشه. من یه خواستگار داشتم، که یه دوره هم با هم رفت و آمد کردیم برای آشنایی. میگفت مردها با چشماشون اندام زنُ اسکن میکنن، حالا هر مانتویی که میخواد تنشون باشه. و تنها چیزی که مانعشون میشه اینه که یه خانوم چادر سرش باشه. چادر هم یه وقار و شخصیت خاصی به یک خانوم میده، هم کاملترین حجابه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
والا من خودم با حجاب نیستم ولی خب مثلا اناشید حسینی رو ببین موهاشو بیرون نمیذاره ولی لباسای خوب می ...

درست میگید همه شما عزیزانم. عشق رو چیکارش کنم. که من عاشقشم 😞😔😔😔😔

2731

منم با حجابم ولي بدون چادر خداييش خيلي سخته هم خوشتيپ باشي هم چادر سرت باشه 

كاملا موهام داخل روسري ولي تو انتخاب مانتو و شلوار و روسري رنگاي خيلي شاد و مانتوهاي خيلي شيك ارايشمم در حد معمولي ميكنم خيليم شيكه بنظرم

يـه چـش عســلي مهـرمـاهي🦋🔥🌈خدايـا دختـٰـرم و همســـر عزيــزتر از جٰـــانم رو در پــناه خودت محفــوظ بـدار👩‍👧❤️🌸✨ 

بگو بیرون چادرمو ممکنه بردارم ولی ارایش بیش ازحد یا موهامو خیلی بندازم بیرون نه 

عزیزم‌ بنظرم با یه مشاور صحبت کنی خیلی بهتر باشه چون ما از کل زندگیت چیزی نمیدونیم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
درست میگید همه شما عزیزانم. عشق رو چیکارش کنم. که من عاشقشم 😞😔😔😔😔

ببین من خودم با حجاب نیستم به حجاب اعتقادی ندارم

ولی یکی که منو ببینه میدونه از اول اینطوری بودم و طرف بیاد بهم بگه چادر سر کن خودشو جر بده هم من چادری نمیشم بخاطر کسی

شمام به حجاب اعتقاد داری مگه شوهرت از اول ندیده بود؟ چرا قبل ازدواج اولت نگفت میخوام اینطوری باشی؟؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ولي خداييش آناشيد حسيني همه چيزاش تا روسريش همش مارك و گرررروووووووون خودشم لامصب ناااازه ب صورتش نگاه كردن ارامش بخشه خيلي خوشگله گوني ام بپوشه بش مياد

يـه چـش عســلي مهـرمـاهي🦋🔥🌈خدايـا دختـٰـرم و همســـر عزيــزتر از جٰـــانم رو در پــناه خودت محفــوظ بـدار👩‍👧❤️🌸✨ 

من خودم شلوارم یه کم کوتاست بالای قوزک پام البته نه همه جا بستگی داره کجا باشم و موهام یه اندازه ای بیرون هست و مانتوی جلو باز می پوشم شوهرمم آدم خوش پوشی هست و مذهبی نیست اما خیلی غیرت داره کافی روسریم بیفته فورا تذکر میده از لب برجسته و لباسای اندام نما هم بدش میاد تازه من مجردی تیپ های خیلی خفن میزدم اما ایشون الان دوست داره بیشتر رعایت کنم بهم میگه شما الان یه زن هستین و خودمم هنیشه میگم یه مادرم 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
ولي خداييش آناشيد حسيني همه چيزاش تا روسريش همش مارك و گرررروووووووون خودشم لامصب ناااازه ب صورتش نگ ...

من اصلا از قیافش خوشم نمیاد تیپشم الان تو این عکسای بالا چیز خاصی نیس 

ولی خب میشه هم باحجاب بود هم مانتو و لباسای خوب پوشید

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

[QUOTE=131748959]ببين دلت هنوز باهاش هست يني به خاطر عشقت حاضري هركاري كني حاضري عقايدتو بيخيال شي حالا من اتفاق شما ...[/QUOTE خب من برعکسم منم جای شما بودم همین کارو میکردم چون تغییر خوبی کردید... شوهرم میگه کاشت ناخن مثلا خیلی دوست داره بعد نمیشه من نماز بخونم میگه نمازی که مانع زیبایی بشه برای عشقت بدرد نمیخوره.. 😔😔

استاتر ما نمیدونیم شوهر شما دقیقا چطور آدمی هست اگه بعدا بهت گفت بیا یه پیک بزن چی میگی😂😂 اگه شوهرت خودش آدم خوش پوش و باکلاسی هست خب چه عیب داره شما هم یه کم باهاش راه بیا