2733
2734
عنوان

لطفا کمکم کنید عشقو انتخاب کنم یا اعتقاداتم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 64 پست
وای این خیلی بده که،فکر کنم برات خیلی سخت میشه به خدا توکل کن که بهترینا رو سر راهت بزاره،من یه فامی ...

مطمعن باش انتخاب خودش بوده من یکی میشناسم کارمند اداره برق بود حدود 27 ساله بود یدفعه چادر انداخت و یه فشن شویی بپا انداخت که نگو 😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

خب شما بشین فکر کن اون دنیا اعتقاداتت نجاتت میده یا حرفای عشقت.به نظرم این یه آزمایشه از طرف خدا.مواظب باش چیرو انتخاب میکنی.شاید اگه درست انتخاب کنی مورد بهتری گیرت بیاد

گذشته نگذشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما بشین فکر کن اون دنیا اعتقاداتت نجاتت میده یا حرفای عشقت.به نظرم این یه آزمایشه از طرف خدا.موا ...

آفرین ،دقیقا همینطوره،امتحان الهی برای هر کس متفاوته،انشاءالله استارتر سربلند ازش بیرون بیاد

2728

میگم استاتر شوهرم میگه قسم میخورم تو خودت مردی 😂😂😂😂😂😂😂

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪