2726
عنوان

لطفا کمکم کنید عشقو انتخاب کنم یا اعتقاداتم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 64 پست

خیلی چیزا میشه گفت که دیگه برنگردی بهش

یکی همین اختلاف عقیده 

یکی اینکه به قول دوستمون اگر شوهر سابقت تو رو دوست داشت، همینطوری که هستی تو رو میپذیرفت.

یکی دیگه اینکه اگر واقعا دوستت داشت، نمیگفت موهاتو بریز بیرون بقیه هم ببینن، یا آرایش غلیظ بکن!!! میگفت زیبایی‌هاتو نگه دار توی خونه به من نشون بده و فقط برای من آرایش کن. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هیچ وقت سمت آدمی که تو رو میخواد برای عروسک خیمه شب بازیهاش نرو چون مطمئن باش اینحور چیزا دوام نداره لباتو پروتز میکنی بعد میگه خوب نیست یجور دیگه کن اگه واقعا تو رو دوست داشته باشه همینطوری که هستی دوست داشته باشه

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
میشه در این مورد بگی من خیلی دوس دارم باحجاب باشم ولی بدون چادر

والا من خودم با حجاب نیستم

ولی خب مثلا اناشید حسینی رو ببین

موهاشو بیرون نمیذاره ولی لباسای خوب میپوشه و ارایش میکنه مانتویی هستش

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببين دلت هنوز باهاش هست يني به خاطر عشقت حاضري هركاري كني حاضري عقايدتو بيخيال شي

حالا من اتفاق شما برعكسش واسم پيش اومده

من خيلي بي حجاب بودم و اهل همه چي 

وقتي ازدواج كردم عاشق كسي شدم ك خيلي مومن و نماز خون و اصن ١٠٠ درجه برعكس من بود الانم بخاطرش باحجاب شدم و خيليم راضيم به خدا بيشتر نزديك شدم همه به چشم يه خــــانوم بهم نگاه ميكنن

يـه چـش عســلي مهـرمـاهي🦋🔥🌈خدايـا دختـٰـرم و همســـر عزيــزتر از جٰـــانم رو در پــناه خودت محفــوظ بـدار👩‍👧❤️🌸✨ 
بیرون.  میگه آرایش غلیظ بکن. موهاتو بریز بیرون. شلوار قد 90 بپوش و......

مسخره میکنی جدی که نمیگی  😳😳😳

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
2706