2737
2734
عنوان

عذاب وجدان مادرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 49 پست

همون ساعتی ک پیششون هستی باهاشون خوش بگذرون و محبت کن براشون کافیه ، اصلا هم مادر بدی نیستی گل 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بااین مسئله مشکلی نداشتی عزیزم

من فامیلمون معلمه

بچه اولیشو میذاشت پیش ما و مامان بزرگش

ما هم خیلی بهش میرسیدیم چون بچه کوچیک نداشتیم

عاشقش بودبم البته اون از نوزادی پیشمون بود

الان فامیلمون بااینکه بچش بزرگ شده میگه کم گذاشتم براش 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
من مادر بدیم بچمو بد جور میزنم گاهی دست انگشتم رو بدنش میمونه خدا لعنتم کنه

نکن این کارو گل . خیلی تاثیر بدی داره رو بچه .  ترک کن این عادتو لطفا 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
بچه تو سه سال اول زندگیش مهمه که مدام با مادر باشه و شما وقت خوبی شروع کردی به کار. حتما کار کن من م ...

منم همین حسو دارم مادر من شاغلبودن 

چهار تا بچه ایم همه مستقل و موفق شدیم

البته ربطی نداره که بگیم خانه دار ها نمیتونن یا همیشه بچه های شاغلا بد تربیت میشن

ولی من فکر‌میکنم تربیت بچه هیچ ربطی به شغل مادر‌‌نداره

من زنی و میشناسم پنج بچه دارن الان بچه هاشم بچه دارن

دو‌دختر همون زن هفتاد ساله شاغلن و بچه دارن

اون زن هفتاد ساله خانه دار بود یک‌دخترش خانم و‌مستقل‌موفق همه فامیل از خودش و‌بچه اش تعریف میکنن

دختر‌بزرگش افتضاح شده تازه شاغلم هست بچه اشم همینطور همه ناراضی همه بد میگن ازشون تو فامیل منفورن

پس ببین تربیت به شغل ربطی نداره

ترك كن هر بار مي زني اثرش تا اخر عمر مي مونه تو بك گراند مغزش

دست خودم نیست عصبیم بعد زدم گریم میوفته

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
2740
من مادر بدیم بچمو بد جور میزنم گاهی دست انگشتم رو بدنش میمونه خدا لعنتم کنه

عزیزم میدونم هیچ مادری دوس نداره دست روبچش بلندکنه، شمابایددلیلی که باعث شده زودرنج بشیدپیداکنیدبچه هامثل فرشته میمونن خواهش میکنم رواعصابت کارکن اینجوری خودتم اذیت میشی

نه عزیزم خیلی ام خوبه منم از 4  سالگی دخترم سرکارمیرم ومیذارمش پیش مامانم...دخترمم خیلی راضیه چون سرهر ماه یه هدیه کوچولوی خوشگل میخرم واسش واچون دیگه توخونه با من تنهانیس...دلش خیلی میگرفت قبلا چون من نمیتونستم همپای اون بازی کنم باهاش ولی توخونه مامانم 4 نفرن مامان بابام ودوتا خاهرام...خوش میگذره بهش عاشق خاله هاشو بابامه ولی یه ذره هم به طفلک مامانم محبت نداره درحالیکه مامانم جونش درمیره وااسش...تازه وقتی رفت پیش مامانم تو پنج ماه 3 کیلو تپل تر شد لاغربود....چون سرغذاخوردنش باهم مشکل داشتیم هیچی نمیخورد ولی الان تو جمع غذا میخوره خوب میخوره...دیگه از مارکت هله هوله نمیخره...عاشق عدسی و سالاد و سبزیجات شده. مامان هرروز براش آب هویج و عدسی درست میکنه..همه غذاهارو کامل اونجامیخوره ولیی بازم توخونه خودمون سرغذا خوردن نق میزنه چون همه توجهمون توخونه فقط به غذاخوردن اونه ولی خونه مامانم اینجوری نیس

عزیزم میدونم هیچ مادری دوس نداره دست روبچش بلندکنه، شمابایددلیلی که باعث شده زودرنج بشیدپیداکنیدبچه ...

مشکل اعصاب جدی دارم داروهامم تموم شده کرونا اومده دکترم نیس موقعه اعصبانیت هر بلایی سر خودم میارم حتی خود زنی ک پره بدنم

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
٤ سال كه بچه نيست كوچيك نيست مشكل باشه اينجا از ٤ سالگي ميرن مدرسه

😐

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

چرا فکر میکنید مادرهای شاغل مادرهای بدی هستند

درحق بچه هاشون ظلم میکنن؟

این انصاف نیست

وقتی خیلیا خوابن

ما بیدار میشیم

هم تو خونه هم بیرون 

و اینقدر بچه هامون در اولیتن که گاهی خودمون رو فراموش میکنیم

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊