2737
2734
عنوان

عذاب وجدان مادرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 49 پست
بچه تا هفت سالگی وظیفه اش به عهده شماست حتی نباید بزاری کسی اذیتش کنه اونوقت خودتم میزنیش طفلی معصوم ...

حق با شماست

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
بچه تا هفت سالگی وظیفه اش به عهده شماست حتی نباید بزاری کسی اذیتش کنه اونوقت خودتم میزنیش طفلی معصوم ...

عزيزم ايشون بيمار هستند و كنترل از دستشون خارج ميشه متاسفانه

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم ايشون بيمار هستند و كنترل از دستشون خارج ميشه متاسفانه

این رو کع بیماره بعد از جوابم فهمیدم .ولی روح و روان آدم بیشتر هم دست خودمونه من سه ماه کامل با همسرم قهر بودم و کلا روانیه به تمام معنا شده بودم قرص هم اثر نداشت ولی آدم باید به خودش بیاد خیلی چیزا دست خوده آذمه

این رو کع بیماره بعد از جوابم فهمیدم .ولی روح و روان آدم بیشتر هم دست خودمونه من سه ماه کامل با همسر ...

كاش مشكل ايشون هم به همين راحتي بود

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
2731
این رو کع بیماره بعد از جوابم فهمیدم .ولی روح و روان آدم بیشتر هم دست خودمونه من سه ماه کامل با همسر ...

من برا مشکلم خیلی کارا کردم قرآن خوندم جا دعا نویس رفتم خیلی کارا ولی نتونستم من ده سال هر ما دکترم چون خانوادم بودن روم نشده مشکلمو بگم از وقتی با خانوادم جدا شدم تنهایی دکتر میرم ی دارویی داد ب حالم افتاد آرومم کرد متاسفانه داروش باعث میشد گاهی جلو مو نبینم برا همون قط کردم الان می‌خوام برم جا دکتر دارو جدید بنویسه ولی کرونا اومده دکترا بستس مشکل اینجا چیزایی تو زهنمه باعث میشه بدنم زخم بشه 

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم