2737
2734
عنوان

عذاب وجدان مادرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 49 پست
مشکل اعصاب جدی دارم داروهامم تموم شده کرونا اومده دکترم نیس موقعه اعصبانیت هر بلایی سر خودم میارم حت ...

الهی عزیزم حتمابه درمانت ادامه بده اگه مادرخواهریاهرکسی داری که بتونه کمکت کنه ازش کمک بگیرتنهاتوخونه نمون ان شالله زودترخوب میشی گلم، ازطب سنتی هم استفاده کن دمنوش گل گاوزبون بخورگلاب برای اعصاب عالیه مواظب خودت باش گلم

برو دكتر مشاوره

رفتم میگه مال تو با حرف نمیشه باید دارو بخوری

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر بچه تا قبل از سه سالگی از مادر جدا بشه آسیب میبینه.

از طرفی اگر بین سه تا پنج سال از مادر جدا نشه آسیب میبینه.

تو یه کتاب روانشناسی خوندم.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
مشکل اعصاب جدی دارم داروهامم تموم شده کرونا اومده دکترم نیس موقعه اعصبانیت هر بلایی سر خودم میارم حت ...

من تو یه مستند خارجی دیدم زعفران درمان خیلی از مشکلات اعصاب و افسردگی هست.

از نظر علمی اثبات کرد.

در هفته چندبار زعفران دم کن بخور.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2731
رفتم میگه مال تو با حرف نمیشه باید دارو بخوری

شايد كم خوني يا يك چيزي تو خونت كم هست من هم بعضي اوقات نمي تونم بر أعصابم مسلط باشم ولي زماني كه مولتي ويتامين مي خورم بهترم در هر صورت اگر دكترت خوبه و تشخيص دارو داده شايد لازم هست مصرف كني

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.
الهی عزیزم حتمابه درمانت ادامه بده اگه مادرخواهریاهرکسی داری که بتونه کمکت کنه ازش کمک بگیرتنهاتوخون ...

من با خانوادم قهرم قیدشونو زدم

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم

فعلا ازهمون داروقبلیات بخراستفاده کن خدای نکرده نکنی کارت به بستری میکشه ها

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
من با خانوادم قهرم قیدشونو زدم

همینم برمیگرده به مشگل اعصابت سخترین بیماری اعصاب کاش بشه اطرافیان بیشتردرکشون کنن فقط اکثرااطرافیان نبگن چون مریص نبایدهرکاری بکنه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2740
شايد كم خوني يا يك چيزي تو خونت كم هست من هم بعضي اوقات نمي تونم بر أعصابم مسلط باشم ولي زماني كه مو ...

من جز اعصبانیتم کسایی تو زهنم میبینم باهاشون ارتباط برقرار میکنم و شده چند ساعت تو خونه قدم بزنم باهاشون حرف بزنم شاید نصف شب تو زهنم اومده تو تاریکی قدم میزنم باهاشون حرف میزنم و این داره عزابم میده افسردگیم گاهی عاشق خانوادم گاهیم بیزارم گاهیم از بچم بدم میزنم گاهیم دیونه وار دوسش دارم بغلش میکنم اعصبانیتم گاهی با تیغ یا قرص ی بسته کامل میخورم یا چیزا دیگ خالی میکنم داروهام تموم شده حالمم خیلی بده ولی کرونا اومده دکتر نیس برم از رو قرصا داروخونه نامیده میگه سنت کمه نسخم نداری

همینم برمیگرده به مشگل اعصابت سخترین بیماری اعصاب کاش بشه اطرافیان بیشتردرکشون کنن فقط اکثرااطرافیان ...

خانوادم مشکل مربضیم خبر ندارن یعنی نگفتم بهشون

من جز اعصبانیتم کسایی تو زهنم میبینم باهاشون ارتباط برقرار میکنم و شده چند ساعت تو خونه قدم بزنم باه ...

عزيزم نمي خوام ناراحتت كنم ولي اينها اصلا علايم خوبي نيست نشاته هاي اسكيزوفرني هست بايد حتما درمان بشي ممكنه براي خودت و يا اطرافيانت مشكل جدي درست كني

من مادر بدیم بچمو بد جور میزنم گاهی دست انگشتم رو بدنش میمونه خدا لعنتم کنه

بچه تا هفت سالگی وظیفه اش به عهده شماست حتی نباید بزاری کسی اذیتش کنه اونوقت خودتم میزنیش طفلی معصوم و بی زبون چی سرش میشه که میزنیش

عزيزم نمي خوام ناراحتت كنم ولي اينها اصلا علايم خوبي نيست نشاته هاي اسكيزوفرني هست بايد حتما درمان ب ...

درمان ک نداره با قرص میگن کنترل میشه 

من مادر بدیم بچمو بد جور میزنم گاهی دست انگشتم رو بدنش میمونه خدا لعنتم کنه

بچه تا هفت سالگی وظیفه اش به عهده شماست حتی نباید بزاری کسی اذیتش کنه اونوقت خودتم میزنیش طفلی معصوم و بی زبون چی سرش میشه که میزنیش

درمان ک نداره با قرص میگن کنترل میشه 

بله كنترول ميشه ولي دوره اي مياد و ميره خيلي بايد مراقب بچه ها باشي اين بيماري شديدا موروثي هست و بايد تمام كودك بچه هات فقط به شادي سپيده بشن با اين شرايط نه درس مهمه نه رقابت ورزشي نه هر چي كه براشون فشار روحي هست