2737
2739
عنوان

برای موفقیتتون چیکارا میکنید ؟

379 بازدید | 51 پست

سلام برای اینکه به خواستتون برسید چیکار میکنید ؟ چیکار میکنید که موفق باشید و زندگی خوبی داشته باشید ؟ هدف بزرگی دارید که براش تلاش کنید و بهش برسید ؟

برا موفقیتم هر کاری بتونم میکنم شده تا الان دوشبم پشت سر هم کار کردم ک بتونم ب خواستم برسم

انسان خوبی باش ولی وقتت رو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂️الهی یهویی همونی بشه ک دلتون❤میخواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر روز مطالعه کار فکر تبلیغات تمرین. و البته بدشانسی که چاشنی همه ی موفقیت هاس. من چند تا هدف دارم. نمی دونم من که تا اخرین روز زندگیم یه راهی واسه موفق شدنم می سازم. در غیر این صورت فکر کنم سلول به سلولم از هم جدا بشه.

نه دیگه فقط تلاش و توکل ب خدا از کار هم ک ادم نمیمیره هرچی پر کارتر موفق تر

انسان خوبی باش ولی وقتت رو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂️الهی یهویی همونی بشه ک دلتون❤میخواد 
2738
البته ممکنه تلاش هم کنید و هیچی یه هیچی نشه ؟ 

اگه خدا خواسته باشه میشه اگرم نه ک کوه و جاب جا کنی نمیشه برا من ک خدا تا این لحظه پشتم بوده همه جا و روز بروز بیشتر از قبل هوامو داشته و دوساله تو ی هدف واقعا کمکم کرده هرچی دارم از فضل و بخشش خداست

اگه خدا خواسته باشه میشه اگرم نه ک کوه و جاب جا کنی نمیشه برا من ک خدا تا این لحظه پشتم بوده همه جا ...

چقدر خوب ان شاا... که موفق تر از قبل بشین ولی کسی که گیر کرده و نمیدونه باید چیکار کنه که موفق شه اون چیکار کنه ؟ 

چ خوب خسته نشدین تا حالا ، فکر نکردید که شاید راهو اشتباه رفته باشین ؟

آره خیلی خسته شدممم خیلی خیلی و خیلی اوقات خواستم قیدشو بزنم برم سراغ کار دیگه ای ک بهش علاقه بیشتری دارم ولی نتونستم

چقدر خوب ان شاا... که موفق تر از قبل بشین ولی کسی که گیر کرده و نمیدونه باید چیکار کنه که موفق شه او ...

از خدا بخواهد و تلالشو بکنه نمازاشو بخونه چون با نماز ب خودمون ثابت میشه ک بنده خداییم و خدا مارو ب بندگی قبول داره 

اینی که شما میگین عالیه ولی خوب اگر تلاش کنید و نشه چی ؟ 

دیگه نشه نداره. همه ادم های موفق بارها شکست خوردن. ولی نا امید نشدن. ادم میتونه راهش رو عوض کنه ولی سطح توقعش رو نباید پایین بیاره. میگن اخرین چیزی که ادم داره امیده. هیچ وقت نباید ادم امید رو از خودش بگیره. با تلاش مردن و نرسیدن به نظرم قشنگ تر ناامید شدنه. شاید فقط یه قدم مونده باشه. هیچ وقت نباید تسلیم روزگار شد. خیلی بن بست ها خودخواسته نیست. خیلی ها هم انتخاب استباه بوده. این نظر منه در کل.