2737
2734
عنوان

برای موفقیتتون چیکارا میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 51 پست
خواهش می کنم عزیزم. حرفات در مورد خودم رو دوست داشتم. خیلی خوب توصیف کرده بودی که این نشون میده که ه ...

این حس متقابلا دو طرفس خوشحالم که تونستم از راهنمایی و حرفای شما استفاده کنم و حتما برای ادامه ی مسیرم سر لوحه خودم قرار میدم در رابطه با شما هم واقعا حس واقعی خودم رو بیان کردم و خیلی خوشحالم که واقعا کاری که دارید انجام میدید و دوس دارید و میدونید باید چیکار کنید مسلما شما هم پشتکار خوبی دارید و این خودش بیشترین کمک کنندس ۹۹٪ پشتکار ۱٪ بنده برای موفقیت کافیه و احتیاج به نبوغ خیلی خاصی نیست من واقعا اینو تو اطرافیانم دیدم و بهش رسیدم باید بگم روان شناس بسیاااار خوووبی هستید و تو این راه میتونید خیلی موفق شید با اینکه هیچ شناختی از من ندارید و با چندتا جمله ی من متوجه شدید که من خیلی فکر میکنم و خیلی خودمو سرزنش میکنم و نمیتونم به راحتی از اشتباهاتم  چشم پوشی کنم میدونم که همه اشتباه دارن و چیز طبیعیه ولی واقعا گاهی از دست خودم ناراحت میشم که چرا واقعا به درستی انجام نمیدم حتما حتما کتابی که گفتید رو مطالعه میکنم و تمرین هم میکنم من نقاشی ایرانی میخونم مچکر از ایده ای که دادید منم همیشه به اینا فکر کردم ولی هیچ وقت نتونستم اجراش کنم ولی میخوام دیگه اجراییش کنم درسته ورزش اولویت دومم بوده ولی همیشه زندگی و تلاش و ورزشکارا هیجان زندگیشون برام جالب بوده و خیلی دوس دارم تلاش میکنن برای به دست آوردن مدال ولی خوب موسیقی رو هم واقعا دوس دارم و بهم آرامش میده ، پس‌شما هم نوازندگی رو بهم پیشنهاد میکنید ؟

مرسی که زمان گذاشتید و خیلی خب راهنماییم کردین ، دقیقا ذهن آشفته ای دارم و خیلی فکر میکنم بعضی وقتا فکر‌کردن زیاده مانع عمل کردنم میشه ، نمیخوام خودمو اذیت کنم ولی واقعا گاهی از دست خودم عصبانی میشم که چرا اینجوری میشه ولی چشم بیشتر  رعایت‌میکنم . از خوندن متن شما خیلی بیشتر از قبل انگیزه گرفتم و شما هم باعث لبخند روی صورت من شدید 😇

واقع گرا هستم ولی خوب خیلی فکر میکنم و رویا پردازی میکنم که بیشتر سعی میکنم از منطقم کمک بگیرم .

اگر بازم کتاب خوب بهم معرفی کنید ممنون میشم چون واقعا دوس دارم به شناخت بیشتری و بهتری برسم .

من هم همچنین برای شما آرزوی نشاط و تندرستی در کنار موفقیت میکنم و امیدوارم پیروز مسیر خودتون باشید 🙏🌹🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این حس متقابلا دو طرفس خوشحالم که تونستم از راهنمایی و حرفای شما استفاده کنم و حتما برای ادامه ی مسی ...

خوشحالم که حرفام تاثیر خوبی روت داشتن. در کل حس خوبی بهم میدی عزیزم. از نظراتت مربوط به خودم واقعا ممنونم. گلم در مورد اینکه میگی تلاش و مبارزه ورزشکارا رو دوست داری باید بگم بیشتر میشه گفت مبارزه اون ها واسه موفقیت بیشتر دیده میشه و خب این حس مثبتت به ادما که نکات مثبتشون رو میبینی واقعا قابل تمجیده. در مورد اینکه گفته بودی رویا پردازی این یعنی خلاقیت. ذهن هنرمند باید خلاق باشه و رویاپردازی داشته باشه. چون آرزوهای مردم جامعه تو افکار هنرمندای اون جامعه است. در مورد موسیقی بله به نظر من بین ورزش و موسیقی، موسیقی رو انتخاب کن. نقاشی ایرانی خیلی عالیه من خودم شدیدا ارق ملی دارم. و وقتی دیدم این شاخه رو شروع کردی خیلی خوشحال شدم. و تحسینت کردم. 😘 میدونی گلم رفتن دنبال آرزوها شجاعت زیادی می خواد که شما اونو داری. در مورد کتاب یه کتاب هست که به نظرم خیلی تو مسیر پیشرفتت بهت کمک میکنه. اسمش دختران خوب ثروتمند می شوند اگر هست نوشته لوئیس پی فرانکل. شاد باشی گلم 🌹

2731

من تا قبل هدف مهمی داشتم و بهشم رسیدم خیلی سخت بود اما خب تونستم موفق بشم براش جنگیدم همه گفتن نمیتونی من با این حرفشون قوی تر شدم و به خاطر حرف اون ادما فقط تلاش کردم و تونستم موفق بشم و به همه نشون بدم که حتی در شرایط خیلی سخت میشه ایندتو درست کرد و الانم هدف اصلی من نجات جان مردم هست شبانه روز به خاطرش کار میکنم

*پرستاری عشق میخواهد...ولی'کاملاعشق نیست*
من تا قبل هدف مهمی داشتم و بهشم رسیدم خیلی سخت بود اما خب تونستم موفق بشم براش جنگیدم همه گفتن نمیتو ...

چقدر عالی باعث خوشحالی که دست یافتنی شده براتون امیدوارم همه ی هدف ها همینطور باشه برای شما ، دقیقا این خیلی تاثیر داره که نادیده بگیری و قوی تر از قبل ادامه بدی

خوشحالم که حرفام تاثیر خوبی روت داشتن. در کل حس خوبی بهم میدی عزیزم. از نظراتت مربوط به خودم واقعا م ...

ممنونم مرسی لطف دارین 😇🙏🌹کاملا درست میگین زندگی و راه و روش افراد ورزشکار خیلی بیشتر دیده میشه . مچکر  که بهم کتاب معرفی کردین حتماااااا تهیه میکنم و میخونم و استفاده میکنم از مطالبش . فکر میکنم عاقلانشم این باشه که موسیقی کار کنم که نزدیک تره به هنر به احتمال زیاد اینو شروع کنم . مرسی که زمان گذاشتی و دقیق پاسخ دادین . امیدوارم بتونم واقعا هنرمند بشم و حتی کوچک ترین کاری از دستم بر بیاد رو انجام بدم.  

تشکر از همفکری خوبی که کردین

راستی عزیزم تو اینستا پیجی نداری که فالوت کنم و کارهاتو ببینم ؟

ن متاسفانه هنوز پیج نزدم ولی حتما میزنم و معرفی میکنم به شما ، چرا که ن باعث خوشحالی 

اگر شما پیج یا .... بهم بگین منم کارای شما رو ببینم 

2740
من تا قبل هدف مهمی داشتم و بهشم رسیدم خیلی سخت بود اما خب تونستم موفق بشم براش جنگیدم همه گفتن نمیتو ...

واقعا حس خوبیه که می شنوم با شرایط حتی سخت هم میشه به هدف رسید و موفق شد انگیزه میگیرم خودمم بیشتر تلاش کنم 

واقعا حس خوبیه که می شنوم با شرایط حتی سخت هم میشه به هدف رسید و موفق شد انگیزه میگیرم خودمم بیشتر ت ...

بله مطمعنن میشه به هدفی که میخواید برسید و حتی از نظر من در شرایط سخت به دلیل رهایی از اون همه مشکلات راحت تر میشه به هدفمون برسیم

من خودم همون سال هایی که باید برای کنکور میخوندم فهمیدم فرزند خوانده هستم بعد پدر و مادر و خواهرم رو از دست دادم و بی نهایت سختی کشیدم تا تونستم به الان و اینجا برسم همه میگفتن با این همه مشکل نمیتونی و...اینا گفتم که بهتون بگم من شرایطم سخت بوده و تونستم پس تمام مردم از واقعا به هدفشون ایمان داشته باشند میتونن بهش برسن و همیشه هم گفتم زندگی بی رحم هست شما هم باهاش بی رحم باشید تا بالاخره خسته بشه و تمام خوبی های دنیا رو بهتون تقدیم کنه .موفق باشید💜

بله مطمعنن میشه به هدفی که میخواید برسید و حتی از نظر من در شرایط سخت به دلیل رهایی از اون همه مشکلا ...

چقدر به نکته ی قشنگی اشاره کردید رها شدن از سختی و .... به نکات خیلی زیبایی اشاره کردین ، به شخصیت قوی و محکم و سبزتون تبریک میگم که جنگنده ی خوبی هستین مرسی که اشتراک گذاشتید امیدوارم با وجود تمام سختی هایی که برای همه ی آدما به نوعی هست بتونید به مسیرتون موفق تر از قبل ادامه بدی . همچنین 💎  

چقدر به نکته ی قشنگی اشاره کردید رها شدن از سختی و .... به نکات خیلی زیبایی اشاره کردین ، به شخصیت ق ...

خیلی ممنونم ازتون.امیدوارم به تمام خواسته هاتون برسید💙

ممنونم مرسی لطف دارین 😇🙏🌹کاملا درست میگین زندگی و راه و روش افراد ورزشکار خیلی بیشتر دیده میشه . ...

چقدر خوب که تونستم بهت کمک کنم عزیزم 💚🌹 به نظرم حتما میتونی موفق بشی عزیزم 😘😘😘

ن متاسفانه هنوز پیج نزدم ولی حتما میزنم و معرفی میکنم به شما ، چرا که ن باعث خوشحالی  اگر شما ...

منتظر پیج زدنت هستم عزیزم این ادرس پیج هام هست asrofashion. این ادرس پیج لباسام . arta.artystone.magazine این هم ادرس پیج دومم هست که در مورد استایل ها و فشن و این چیزها اموزشی گذاشتم. خوشحال میشم ببینی و نظرت و بهم بگی.