2733
2739
عنوان

بیاین بگین محبت های شوهرتون وقتی سرما خورده بودین یا مریض بودین.

| مشاهده متن کامل بحث + 3031 بازدید | 102 پست
من مریض که میشم معمولا  به رو نمیارم، دیگه چی بشه که بگم حالم بده، یه بارحالم خیلی بد بود، گفت ...

خوبه ک...والا من حسرت ب دل میدونم یک بار بگه برات سوپ درست کنم...البته بنده خدا بلد نیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا من اون سرما خورده بود من گفتم سرکار نرو استراحت کن. براش سوپ پختم. خودش رف دکتر. بعدش من و بچم سرما خوردیم. بعد سه روز که کلا خونه پیداش نمیشد بهش لیست خرید دادم. دو تا لیمو و یه کیلو پرتقال و پوشک و غیره. شب ساعت ده دست خالی اوند نشست. گفتم پوشک بچه تموم شده چیکار کنم. رفت فقط پوشک و خرید و اومد. برا عید هم سه ساله تنها کاری که انجام میده یه ماهی ریز مردنی میخره میندلزه تو قابلمه میذاره رو اپن که فرداش میمیره . سه ساله یه تنگ دلش نیومده بخره. تو شهر غریب سه ساله عیدا اشک ریختم. الان یه ماهه که با هم قهریم. از رو نمیره

میشه برای حاجت دلم دعا کنید. ممنون                        خدایا به حق خداوندیت قسمت میدم منو جز خودت محتاج هیچ کس نکن.
خیلی خندیدم..... عزیزمممممممم😘😘😘😘

😂😂🙈🙈😘😘

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2731
هیچی فقط میادو میره میگع وقتی مریضی ازت متنفرم اگه بمیرم هم باید جلوش خودمو خوشحال نشون بدم 

وااا عوض اينكه دلداريت بده؟😐🤦🏻‍♀️

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/
2740

پسرم آنفولانزا گرفت تو مدرسه یک هفته ازش پرستاری کردم تا خوب شد یه بچه کوچیک هم دارم شوهرمم ساعت کاریش طولانی بود اصلا کمک نمیکرد

بعد خودم ازش گرفتم شوهرم شیفت شب بود من از صبح تا ساعت ظهر یکسر خوابیده بودم فقط تونستم برای دخترم یه شیر درست کنم و باز افتادم شوهرم شبش سرکار بود صبحش خوابیده بود اصلا اون روز خیلی عجیب بود فقط حس بی‌حالی داشتم انگار جون تو دست و پام نبود

بعد شوهرم بیدارم کرد گفت پاشو برا بچه‌ها غذا درست کن گفتن نمیتونم تکون بخورم گفت حیف که نمیدونستم مگرنه مرخصی میگرفتم و نمیرفتم بعدم رفت نماز بخونه و یه چی بخوره بره منم شروع کردم به گریه و وسط گریه هم حرفای ناخوشایندی زدم مثلا گفتم هان برو با اون خانم مهندسی شرکت خوش باش و... اونم زنگ زد وگفت نمیام و بعدم بچه‌ها رو آماده کرد بردم دکتر و دکتر گفت فشارت خیلی پایینه چندتا آمپول و سرم و.. یعنی اون روز مرگ رو به چشم خودم دیدم واللا اگه سروصدا نمیکردم پا میشد میرفت سرکار دیگه سه روز نرفت تا خوب شدم بعد گفت مژگان اون حرفا که اون روز زدی چیییی بود گفتم ببخشید تب داشتم هذیون گفتم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خوبه ک...والا من حسرت ب دل میدونم یک بار بگه برات سوپ درست کنم...البته بنده خدا بلد نیست...

نگو یادم میفته حالم بد میشه، فکر کن 4 تا 5 تا زنجبیل بریزه تو سوپ، کرفس توش بود، سیب زمینی، هویج، سیر، لپه، عدس، لوبیا سبز 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢 بعد همه گنده گنده، یعنی هز قاشقی که میخوردم 2 تا تکه زنجیل درسته یا سیر میرفت تو دهنم 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
هیچی فقط میادو میره میگع وقتی مریضی ازت متنفرم اگه بمیرم هم باید جلوش خودمو خوشحال نشون بدم 

😁😁😁کلا مردا از خانمای مریض خوششون نمیاد...بیشتر مشاورا میگن اینو....بنظرم خیلی مسخره اس.انگار زنا انسان نیستن مریض نمیشن

2706