2737
2734
عنوان

بیاین بگین محبت های شوهرتون وقتی سرما خورده بودین یا مریض بودین.

| مشاهده متن کامل بحث + 2989 بازدید | 102 پست
اره خب

دست خودم نیس،چشم زدم🤪🧐😧😧😧😧😂😂

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
اخه هم چته رو فقط ما خوزستانیا میگیم

اتفاقاااا منم خواستم همین بگم

این تیم کلام دزفولی و لرهای خوزستان😁

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقد توخونه لباس نمیپوشی همین میشه دیگ ه.پاسو پاشو بریم دکتر. نمیخواد بیا بشین خودم میشورمش دا ...

😂😂😂😂من پریود بشم،شوهرم فقط ظرف یک وعده رو میشوره...میگه اونم ک شستم ،چون پریودی....۰

وقتی پریود بشم حالم بد باشه میگه باییددد کباب بخورییییم چند وقته ضعیف شدیممم😐😐نمیدونم چرا فکر میکن ...

حس پريود پنداري ميكنه🤣

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/
2731

من بیفتم زمین تشنج کنم جون بدم جلوش میگه تلقین نکن برو ی دوش اب گرم بگیر 😐😑 بعد خودش سرمامیخوره وصیت نامه مینویسه انقد ننره هزارو پونصدبارم میره دکتر😷🥴

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
چ حسی داشتی اون لحظه؟من جای تو ذوق زده شدم...خوبه دیگه ،مادر شوهرت فهمید ک شوهرت دوستت داره

برو ادامشو بخون  دوست داشتنش که به کوچیک بزرگ شون معلوم شده انقد حسودی شون میشه که نگو😂😂

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️
2738
من بیفتم زمین تشنج کنم جون بدم جلوش میگه تلقین نکن برو ی دوش اب گرم بگیر 😐😑 بعد خودش سرمامیخوره وص ...

مردا خيلي جون دوستن😐

بیاین اینجا از تجربه های زیباییتون بگید 👇https://www.instagram.com/skin_beauty_care1/

من مریض که میشم معمولا  به رو نمیارم، دیگه چی بشه که بگم حالم بده، یه بارحالم خیلی بد بود، گفت بخواب برم سوپ بزارم برات، اول که رفت هی میپرسید این کجاس اون کجاس بعد که سوپ رو آورد همه مواد سوپ گنده گنده خرد شده بودن بعد توش پر از زنجبیل نمیتونستی تشخیص بدی سیب زمینی هست یا زنجبیل، پر از سیر 

😬 یعنی هرچی گیرش اومده بود و ریخته بود تو این سوپ، 

بعد که نتونستم بخورم ناراحت هم شد 

آب میوه هم میخواد بگیره 1 پرتقال میندازه، دوتا لیمو شیرین 6 تا لیموترش، بعد میگه ویتامین ث داره، تمیزکاری هم که خدا نبینه، پشت سرش باید دوماه خونه تکونی کنم، همیشه هم عجیب اصرار داره که تو استراحت کن 😂

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
ولکننننننن 😂

😑

یادم نبود اینجا فقط باید نالید از زندگی 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
مردا خيلي جون دوستن😐

تحمل مریضی ش زیر صفره 

سردرد ک میگیره هی میگه نمیرم چرا سرم درد میکنه

من😨😑

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736