1711
1714
عنوان

ادم باشید

443 بازدید | 61 پست

این سایت پر ادمای بارداره 

پر از کسانی که شاید شاید نتونن بعضی چیزا رو تهیه کنن 

پس جو گیر نشید و عکس غذای لایکچری امشبتون و خریدای امروزتون رو بزارید 

التماس_تفکر#  

التماس_ادب#  

گل_گفتی#  

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
         ﷽إِلَهِی أَنْتَ كَمَا أُحِبُّ فَاجْعَلْنِي كَمَا تُحِبُّ خدایا،تو همان‌ هستی که من‌  دوست دارم مرا همانی‌ کن که خودت‌ ‌دوست داری..♥️🍂آنشرلی ام عشق همتون😎          توجههههه توجههههههه  ❌ تیکر بارداری نیست❌...   توجهههههههههههه       واسه حاجتتاتون صلوات می‌فرستم و لایکتون میکنم.....واسه حاجتم صلوات بفرستید لطفا❤️

خانم‌ها، پوستتون رو پاکسازی کردید؟

ماسک ذغال فریمن و کلی ماسک پرفروش با تخفیف فقط از سایت پیشگام نگار

1718

خوبه

چهارمین کاربریمه 😐 لامصبا نترکونین دیگه خط ندارم ب قرآن😩با احترام وارد تاپیک های خیانت و بدبینی و شک نمیشم چون به لطف یسری از تاپیک های سرکاری (منظورم یسری هاست نه اونایی ک واقعیت هستن) دچار بددلی و شک به کسی ک دوسشدارم شدم 😓 همه چیز رو به خدا سپردم که خودش حقیقت های زندگیمو بهم نشون بده و من کنکاش نکنم😊یه صلوات واسه سلامتی عزیزام میفرستید بی زحمت؟ یه دنیا تشکر🌸

زندگی زیبا بود تا وقتی با اینترنت آشنا شدم کلا از زندگی افتادم😐.اینترنت رو ساختن مردم صرفه جویی در وقت بشه بعد ما کلا وقتمون پایه نته.راستی میشه واسه رسیدن به خواسته ام صلوات بفرستی؟🥰

بنده از این تریبون اعلام موافقت میکنم 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
1710

میتونین وقتی عنوان روودیدین نرید ببینید عکس رو 

❤️و عشق سرآغاز آدمیت است... ❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

آخ ک حرف دلمو زدی بابا همه غذا میخورن هیچکی با گازاییل کار نمیکنه

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
1709
1651