2737
2734
عنوان

میشه این تاپیکو پربازدید کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5447 بازدید | 202 پست
سلام عشقم خوفی  چیزی شده؟

سلام عزیزم. نه گلم هیچی گفتن پربازدید بشه تگتون کردم. 

خوبم عزیزم چه خبرا؟ خبری ازت نیست. گفتم شاید نیستی هیچ نمیبینمت آخه 😉😉😉😊😊

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
سلام عزیزم. نه گلم هیچی گفتن پربازدید بشه تگتون کردم.  خوبم عزیزم چه خبرا؟ خبری ازت نیست. گفتم ...

الهی ای جان

مرسی نفسی در گیرم تو انتخاب رشتم موندم فعلا مثل خر بیکارم😆

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی ای جان مرسی نفسی در گیرم تو انتخاب رشتم موندم فعلا مثل خر بیکارم😆

ایشالا موفق باشی. همه رشته ها خوبن. ببین تو چی قوی هستی 😉😉😉کنم دوهفته ای هست بیکارشدم. 

الانم تهرانم. داره نی نی به دنیا میاد 😃😃😃

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2731
ایشالا موفق باشی. همه رشته ها خوبن. ببین تو چی قوی هستی 😉😉😉کنم دوهفته ای هست بیکارشدم.  الا ...

ای جان َان ژان اوف مبالکه

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
ای جان َان ژان اوف مبالکه

🤠🤠🤠🤠آله منتظریم 😊😊😊😊مرسی عزیزم

سلام دوستان. شرمنده من این مدت اونقد سرم شلوغ بود ک اصلا حواسم نبود گفته بودم اسم منم بنویسین . میشه از الان شروع کنم ب خوندن یا نه؟ 

مرا عهدیست با شادی ،  که شادی آنِ من باشد   
برای داداشم دعا کنند.دیگه نمیام سایت .

اشکم در اومد الهی به حق دو دست از تن جدای ابوالفضل حضرت زهرا ضامن سلامتی و شفای برادرتون بشن اگه دوست داشتین اسمشون رو بگین قابل باشم توی نمازهام دعاشون کنم

2738
اشکم در اومد الهی به حق دو دست از تن جدای ابوالفضل حضرت زهرا ضامن سلامتی و شفای برادرتون بشن اگه دوس ...

مرسی عزیز دلم که انقدر مهربونی 

ببخشید که ناراحتت کردم.اسمش باربده

چقدر متاثر شدم... خدا ان شالله سلامتی رو بهش برمیگردونه برای سلامتیش حتما موقع نمازام دعا میکنم💖💖💖

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     

سلام

چکاوک عزیزم نمیدونم من یادت یا نه ولی من تازه این تاپیکت دیدم و از تتهههه دلم و از اعماق وحودم از خدا خواستم برادرت شفا پیدا کنه 😍

امیدوارم روز به روز حالشون بهتر و بهتر بشه 

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
برای داداشم دعا کنند.دیگه نمیام سایت .

داداشا ماهن 

دورش بگرد که خدایی نکرده دلت نسوزه یه روز

من داداشمو از دست دادم و ۴ ساله جیگرم اتیشه و خون میخورم انگار و حسررررت و حسرت و حسرت و داااااغ

چشم به راه...
2706