2058
2079

خودت اول بگو

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

خواب ندارم

مـنـم،هـمـونـ  بـی ادبـِ.                                هـر کع میگـردانـد از مـا روی،ممنـونیـم مـا🧷   https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم                                  هیتلرم خوبع ها،اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم....                                                              این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دست بکنی تو سینع من و شیش ماه بعد و یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام.                                           غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم،کدومو انتخاب میکنید؟!

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

من که اعصابم بهم بریزه خوابم نمیبره الاانم که ...

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
من منتظر نامزدمم بهم پیام بده ولی ظاهرا نمیخاد پیام بده😂

خوابه لابد

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2050

والا من ۱۰سال دارم ب خودم قول میدم از فردا شب ساعت ۱۲ بخابم اما متاسفانه نمیشه که نمیشه خودمم راضی نیستم اما انگار اناتومی بدنم با من کنار نمیاد  سر زود خابیدن

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
همچنین😂😅😁

البتع علائم دارم دارم میاومت میکنم مخم در حال جنگ و جدال😂😂😂

مـنـم،هـمـونـ  بـی ادبـِ.                                هـر کع میگـردانـد از مـا روی،ممنـونیـم مـا🧷   https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم                                  هیتلرم خوبع ها،اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم....                                                              این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دست بکنی تو سینع من و شیش ماه بعد و یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام.                                           غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم،کدومو انتخاب میکنید؟!
2081
Akhe goshio in site y kesheshe ajibi dre

من خودم قبلا یه مدت عضو بودم اینجا دیگه یه سری اتفاقات افتاد مجازی نبودم کلا 

الان که دوباره عضو شدم یه سره گوشی به دست آنلاینم تو سایت😅

من خودم قبلا یه مدت عضو بودم اینجا دیگه یه سری اتفاقات افتاد مجازی نبودم کلا  الان که دوباره ع ...

Migm k mesle ahan roba mimone adamo mikeshe samte khodesh

Mn baAzi vaghta ta 6 sobh bidarm 😑😑😑😑

Sahme man az zenedgi faghat ye moshte mohkame 
1718