2733
2734

احساس میکنم خیلی رو بچت ریز میشی ولش کن طفلکی رو 

نری پیش خانواده شوهرت جار بزنی بچم فلان مشکل رو داری مشکلی هم نباشه ازش مشکل میسازن

منم پسرم اولا گوشاش باهم فرق داشت شکلش الان ک سه ما میگزره شبیه هم شده بهش فرصت بده تغیییر میکنه

عزیزم بچه تو اون سن همه چیزش در حال تغییرای خیلی زیاده نگران نباش انشالله چیزی نیس خوب میشه به خدا بسپار

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بنظرم براي منم همون دو سه ماهگي اوجش بود بعدا كم كم خوب شد اتفاقا هي  به همه ميگفتم چرا اينجوري ...

كلا يه چشمش كوچيكتر بود ازون يكي تابلو بود منم غصه شو ميخوردم مخصوصا دخترم ولي كم كم خوب شدن 

عزیزم خواهرزاده ی منم همینجوری بود الان بزرگ شده خوب شده ان شالله چیزی نیست و زودی خوب میشه به خدا ...

چشمش یا گوشش؟؟مال دخترم چشماش خیلی مشخصه

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
2731

ان شاالله خوب ميشه هنوز كوچيكه تازه براي من دخترم اونجاش😅 يه چيزم اويزون بود يه گوشت صورتي اندازه يك سانت ولي اونم الان رفته😒

برا اینکه دلت آروم شه یه دکتر ببر خیالت راحت شه

تازه اون یکی خواهرزادمم سرش شبیه کره جغرافیا بود دکترم بردن گفت خوب میشه تا ۱۸ماهگی جم میشه

الانم انقد سرش گردو قشنگه

بچه ها دائما درحال تغییرن

2740
كلا يه چشمش كوچيكتر بود ازون يكي تابلو بود منم غصه شو ميخوردم مخصوصا دخترم ولي كم كم خوب شدن 

عفونت وواشک داشت؟؟اخه این اصلا نداره تابلو چشمش گوچیک بزرگه..

خدااااااایا شکرت به خاطر معجزه ات ..بعد از 3تا سقط خودت حافظ معجزت باش..خداااااااا تورو قسمت میدم به دل شکسته زینب امید هیچ بنده ای رو نا امید نکن..هیچ مادری و با طعم تلخ سقط امتحان نکن..
سلام سانی جان خوبی گلم؟ گلم چشم بچتون درست شد؟غلت زدنش چطور  تاپیکتون خوندم نگران شدم

سلام عزیز دلم‌چشمش که یکم بهتر شده ولی بازم همونطوره ولی از روزای اول بهتر شده...دخترم تا ۸ ماه و نیم هیچ حرکتی نمیکرد حتی ی غلت .‌. چه شب و روزایی که گذروندم ..۸ ماه ۱۳ روز شروع کرد به غلتیدن شکر که خدا به دلم نگاه کرد ..الان ۱۰ ماهشه و فقط میشینه و غلت میزنه  . انشالله با دعای شما زودتر راه بیفته چون دیگه هیچ توان مالی و جونی نمونده برام ..توکلم به خداست عزیزم

سلام سانی جان خوبی گلم؟ گلم چشم بچتون درست شد؟غلت زدنش چطور  تاپیکتون خوندم نگران شدم

عزیزم من تاپیک اخرتون خوندم من شوهرم دی اف ای ۵۰ بود و من ۳ تا سقط داشتم .. تو دو ماه اومد ۱۲ ویک ماه  بعد باردار شدم ..اصلا نگران نباش با دارو پایین میاد

2706