2737
2734
بچه های گل تو پیام رسان  سروش گروه زدم  بیایید اونجا حرف بزنیم راحت ترم هست هرکی خواست بیا ...

سروش خب توی واتساپ ،تلگرام....می زاشتی

زندگی یک دروغ مسخره بود هیچ چیز واقعا وجود نداشت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قدم 169 وزنم 62 ..من قبلا حدود 55 بودم اصلا راضی نبودم توی لباس مخصوصا صاف بودم.الان بیشتر رو برجستگیام مانور دادم با ورزش بدنسازی و راضیم ...2صورتم کشیده رنگ پوست گندمی روشن مو خرمایی و پر از قیافم راصیم به روزه فقط کمی صورتم کشیده و گونه دارم که خودم پر تر دوست دارم بشه.

2728
وااای 🤭 باورم نمیشه . آخه چطور ممکنه !!  مگه میشه اخه تو این سایت سابقه نداشته  قد زیر ۱۶ ...

دیدم همه خوشگلن 

گفتم بزار متفاوت باشم🤓

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
طرف مجبوره بگه راضی ام چ اونی چ لاغره چ اونی ک چاقه!!  مثلا قد 160 باید وزنش حدود 52 تا 55 ق ...

ما که نمیتونیم شمارو ببینیم انشاالله ک شما وزن و قدت متعادله ب نظرم نظر کلی نده واسه کسی.وزن و قد هرکسی ب خودش مربوطه و شما نمیتونی اگه کسی گفت راضیمو متهم کنی که آره بابا طرف مجبوری میگه راضیم.مهم حس خود آدمه بیخیال بقیه

ببین عزیزم من همیشه از بچه گی لاغر بودم ژنم همین طوریه توام همین طورشاید ژن تو همینه واگه بهم بریزیش ...

آره همینطورم از بچگی حتی زایمانم کردم بازم بعدش که بچمو شیر دادم لاغر شدم حتی توی بارداری هم زیاد وزن اضافه نکردم ولی بچمم خداروشکر چهارکیلو بود.سلامتی مهمه خداروشکر سالمیم

2738
آره همینطورم از بچگی حتی زایمانم کردم بازم بعدش که بچمو شیر دادم لاغر شدم حتی توی بارداری هم زیاد وز ...

دوست داری چاق بشی؟؟؟؟؟؟

منم 43کیلو بودم الان شدم60کیلو با قد165ولی باز راضی نیستم دلم میخواد70کیلو باشم 

خیلی تلاش کردم تا به این وزن رسیدم 

اگه میخوای چاق شی بهم بگو تا بهت بگم چیکار کنی

زن باید خوشگل باشه👧سفیدو کمی چاق👍😆
دوست داری چاق بشی؟؟؟؟؟؟ منم 43کیلو بودم الان شدم60کیلو با قد165ولی باز راضی نیستم دلم میخواد70کیلو ...

هرجی بگی عزیزم روی من جواب نمیده😂😂 الان خداروشکر پنجاه تا شدم چهارپنج کیلو دیگه اکی میشم دیگه

وای میشه ب من بگی؟

من با تاپیک چالش چاقی ماه پیشونی وزن اضافه کردم بدون هیچ قرص و پودری فقط با خوردن و کالری شماری کردن اونجا با کمک دوستان باراده تونستم از حاالت اوستخونی دربیام والان نرمال هستم 

قدو وزنت چنده؟؟ اگ دوست داری بیا تاپیک ما اونجا با انگیزه میتونی ادامه بدی

هرجی بگی عزیزم روی من جواب نمیده😂😂 الان خداروشکر پنجاه تا شدم چهارپنج کیلو دیگه اکی میشم دیگه

منم قبلا همین فکرو میکردم از 13سالگی 43کیلو بودم فکر میکردم هیچ وقت چاق نمیشم الان 29سالمه

خواستن توانستن هست اگه واقعابا اراده تلاش کنی حتما چاق میشی 

لاغری خیلی بده مخصوصا تیکه های فامیل شوهر

2706