2737
2739
کاش میگرفتی😍 با روز تولد من یکی میشد 😅(ربطشو نمیدونم به شما چیه فقط😂😂😂) عزیزم اگر بگن عر ...

منم ۸فروردینم 

چق ما فرردینیا جذاب و خاصیم😝😌

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
اخیییی،سر خونه بابای هم رفتن دعواتوم میشه😅خو تقسیم کنید،یشب او برویشب اون بیاد،قشنگیش به همینه،من ت ...

فقط دوس دارم این روزا تموم بشه، کرونا محو بشه 😖😖😖😖😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه گفتن تا اواسط تیر کرونا میره و 1 ماهم باید پاکسازی کنن، الان که میگن گفتن تا 1 سال هستش 😖😖😖😖 ...

یا خدا ما که زایمانمون تیر هست

با پای خودمون باید بریم بیمارستان .

ما چی بگیم. 

تازه سیسمونی هم نخریدیم پسرمو باید لخت بیاریم خونه

مغازه ها بستس

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
منم ۸فروردینم  چق ما فرردینیا جذاب و خاصیم😝😌

به به ، به جمع خوبان اضافه شدی😅😍

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2728
اسی خدا بگم چیکارت کنه. از وفتی این تاپیکو گذاشتی دارم گریه میکنم... باز دستت درد نکنه از کس دیگه نش ...

گریه نکن گلم، فقط دعا کن هرچه زودتر کرونا از کل دنیا محو بشه، تموم بشه، بره و برنگرده 🙏🙏🙏🙏

خوبه حالا دلت میخواد زودتر بری سر زندگیت،من دوست دارم بر می گشتم عقب و اصلا نمیادم تو این زندگی .

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
یا خدا ما که زایمانمون تیر هست با پای خودمون باید بریم بیمارستان . ما چی بگیم.  تازه س ...

برو بیمارستان تامین اجتماعی، تو هر شهری بیمارستان کرونا جداست گلم، ایشالا تا اون موقع تشریف نحسشو میبره از کل جهان

2740
به به ، به جمع خوبان اضافه شدی😅😍

😘😍

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
گریه نکن گلم، فقط دعا کن هرچه زودتر کرونا از کل دنیا محو بشه، تموم بشه، بره و برنگرده 🙏🙏🙏🙏

گلم بهتر نبود به جا تاپیک زدن اینجا خودت از چن تا سایت معتبر سرچ میکردی ببین الان یه عده ناراحت شدن حالا فکر کن شایعه هم باشه

اخیییی،سر خونه بابای هم رفتن دعواتوم میشه😅خو تقسیم کنید،یشب او برویشب اون بیاد،قشنگیش به همینه،من ت ...

ول تورو خدا خوشبحالت که بابات نمیذاشت. باسی سال سن 6 ساله عقدم 😭😭😭😭😭 تورو خدا هیچ کس ریپلایم نکنه خیلی حالم بده دعوا میشه 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

خدا اصلا منو نمیبینه که بخواد دعاهامو بشنوه. شما دعا کن 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

بچه ها ریپلای چیه؟من قلبارا رو کنم

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2706