2737
2734
شوهرم اوضاع مالیش خیلی  خوبه، چرا صبر نکنم کرونا تموم بشه! من بدون جشن نمیرم سر خونه زندگیم، دو ...

عزیزم. خدا رو شکر. من هم گفتم اگه اوضاع مالیت خوبه و مشکلی نداری بهترین عروسی و در حد سالن دانیال بگیر.

ولی اگه مستاجری و یا از درآمد متوسط سالن و شام نگیر. فقط برو آرایشگاه و عکاسی . 

عزیزم. خدا رو شکر. من هم گفتم اگه اوضاع مالیت خوبه و مشکلی نداری بهترین عروسی و در حد سالن دانیال بگ ...

واقعا مردم افسردگی گرفتن با این اوضاعی که درست شده، کل جهان بهم ریخته، فقط خدا بهمون رحم کنه این ویروسو از کل جهان از بین ببره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا مردم افسردگی گرفتن با این اوضاعی که درست شده، کل جهان بهم ریخته، فقط خدا بهمون رحم کنه این ویر ...

این ویروس هم مشکلاتش حل میشه.

اما مشکل یکی مثل من ربطی به ویروس نداره. باشه یا نباشه. همینه. از 7 صبح تا 7 شب سرکار . 2 ساعت مسیر خونه تا کار. جمعه ها یک هفته در میون میتونم خونه باشم و سرکار نیام. دریافتی به زور دو یا دو میلیون دویست میشه. فوق لیسانس یکی از تاپ رشته ها توی بهترین دانشگاه تهرانم. 

بگذریم.

امید به پروردگار

به هیچ عنوان نه بابام قبول میکنه نه خودم 

پس مجبوری صبر کنی 

اگه هم کامل نره ولی باز کنن بازم کسی نمیاد جشنتون الکی هزینه کردید

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2728
این ویروس هم مشکلاتش حل میشه. اما مشکل یکی مثل من ربطی به ویروس نداره. باشه یا نباشه. همینه. از 7 ص ...

چرا نمیری از ایران؟

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
من برعکس شما فک میکنم چون خودمم تو عقدم و چن باره ک عروسیم ب تعویق میوفته  قرار بود خرداد عروس ...

دقیقا

چرا نمیری از ایران؟

داخل ایران با اتوبوس هم نمیشه تا دو تا شهر اون طرف تر رفت با حقوق و درآمد.

خارج از ایران که یا باید با سرمایه گذاری بری آپارتمان چیزی بخری که کلی کلی کلی هزینه و پول میخاد.

برای دانشگاه هم هزینه ها وشهریه های اون طرف خیلی خیلی خیلی زیاده. حالا هزینه بلیط و اقدامات اولیه و بیمه و ترجمه و هزارتا چیز دیگه میخواد

من اگه 200-300 میلیون داشتم که تو همین ایران در حد خودم بهترین زندگی رو داشتم و آسوده.

2740
داخل ایران با اتوبوس هم نمیشه تا دو تا شهر اون طرف تر رفت با حقوق و درآمد. خارج از ایران که یا باید ...

اخه شما گفتید فوق لیسانس رشته تاپ از دانشگاه تهران هستید میتونید کشور و دانشگاهی رو انتخاب کنید که بورسیتون کنه 

اخه شما گفتید فوق لیسانس رشته تاپ از دانشگاه تهران هستید میتونید کشور و دانشگاهی رو انتخاب کنید که ب ...

بله دارم. در بدو ورود که بورسیه نمیکنن. دست کم شهریه یه ترم رو بدی. بعد از گذشت ترم باتوجه با قانون اونجا میشه درخواست بورسیه داد.

سوای اون برای اقدام اولیه کلی هزینه ترجمه و بلیط و بیمه و .... میخواد. که خودش کلی میشه و من اصلا این مبلغ ترجمه ها هم ندارم.