2733
2734
بچه ها میخوام لینک تایپیک خودم بزارم توی یه تایپیک جدیدی که درست کردم چکارکنم خواهشا جواب بدین عزیزا ...

من بهت گفتم که .. متوجه نشدی گلم

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا از خدا مرگت میخوای؟؟؟؟؟ 

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2731
من بهت گفتم که .. متوجه نشدی گلم

اره عشقم ندیده بودم پیامتون مرسی مهربون 

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
2740
وااای خدا خواهرم اینو بشنوه دیگه دیوونه میشه😭😭😭 ولی من ب خواهرمم گفتم برو سرزندگیت بعدکرونا ی جش ...

قشنگیش به اینه که با احترام و جشن بری، خانواده من که تحت هیچ شرایطی اینجوری قبول نمیکنن که ما بریم بعدا جشن بگیریم

من واقعا دارم کلافه میشم. این چه مرضی بود آخه خداااااا

وااای نگوو منممم 😓😓..مااا هنوز عقد نکردیم.. چند ماه دیگه میشه ۳ سال... 

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍

چرا واسه خونه رفتنتون انقدر سخت میگیرید؟!حالا مگه حتما باید عروسی گرفت؟یه لباس بپوشید برید عکس بگیرید خودتونو از مراسم و خرج کردن و پشت سر خودتون حرف زدن راحت کنید!

ما که نگرفتیم عوضش پولشو خرج خونه زندگیمون کردیم راحت!

مرداد خیلی گرم میشه ها

آخه گفتن تا اواسط تیر کرونا میره و 1 ماهم باید پاکسازی کنن، الان که میگن گفتن تا 1 سال هستش 😖😖😖😖😖 

آدم نمیدونه حرف کیو باور کنه، خسته شدیم از این اوضاع 

2706