2737
2739

روان شناس بودن سخت، اما زیباست🌱

جور دیگر می‌شنوی، جور دیگر می‌بینی

و این شنیدن و فهمیدن پر از سختی و زیبایی ست

روان شناس که باشی دلت دریا می‌شود و روحت وسیع

این حرفه زیبای سخت، ظرفیتت را افزایش می‌دهد و به اندازه درکت، افراد مختلف به تو مراجعه می‌کنند

درکشان می‌کنی و همراهشان می‌شوی تا هم یاری شأن کنی و هم مگذاری وابسته‌ات شوند😋

و چه حس لطیف و شعف بخشی است وقتی مراجعت که با کوله باری از یاس، غم و ناامیدی پیش تو آمده ولی با برق امید در چشمانش از تو خداحافظی می‌کند و حیات در نگاهش موج میزند.🌝

ناامیدی می‌دهد و امید می‌گیرد، غم می‌دهد و نشاط می‌گیرد و برای ساختن گامی محکم‌تر بر می‌دارد

و این زیباترین لحظه است که هر روانشناسی را در شعف می‌برد و دلش آرام می‌گیرد

روزت مبارک روانشناس عزیز و مشاور 🌹❤️😁

دعا کنین منم امسال بتونم برم توی این رشته تا به مردمم خدمت کنم 😃

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام  شما در چه زمینه ای مشاوره میدید؟ هزینه چقدر هست؟

من لیسانس مشاوره هستم مشاوره خانواده وطلاق وهمه چیم هزینه صفر چون مطب واینا ندارم تو مجازی مشاوره میدم هر کی کمک خواست دوتا بچه دارم سخته 

من لیسانس مشاوره هستم مشاوره خانواده وطلاق وهمه چیم هزینه صفر چون مطب واینا ندارم تو مجازی مشاوره می ...

میشه بدونم چه دانشگاهی درس خوندین؟

میخوام بدونم اگه ازاد خوندین با چه معدلی قبول میکنن

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
2740
میشه بدونم چه دانشگاهی درس خوندین؟ میخوام بدونم اگه ازاد خوندین با چه معدلی قبول میکنن

نه آزاد نخوندم غیر انتفاعی خوندم یعنی پیام نور رتبه ام خوب نشد واقعا ولی بدون کنکورم پیام نور میگیره 

خوشبحال روانشناسا👩🏼‍🦯خدا کنههههه منم روانشناس شم 

فاقد اعصاب😶‍🌫️آلمای سایتم چون بهم میگن آلبالو کاربریم شد آلبالوچهخخخخ جهت برطرف شدن کنجکاویتون داخل تایپیکای جنجالی تگم کنید البته جز موضوع های خیانت و حس شش اگه مشکلی داشتید و نیاز داشتین خودتونو خالی کنید تگم کنید آرزوم اینه به مردم کمک کنم درد هایی که خودم کشیدمو نکشن همتون جای خواهر نداشتم هستین خوشکلا اگه دیدین نیستم بخاطر امتحانا هست عزیزای دل😍
ممنون عزیزم 

سلام میشه باهم حرف بزنیم

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم
ممنون بابت تبرکاتتون🥺❤️

م مخلص همه شماهام 

شریف ترین شغلاست

2706