2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم کتکم زد،بیاید بقیشو بگم

1713 بازدید | 80 پست

دیشب سر ی موضوع خییییلی خیلی مسخره،بشدت کتکم زد،میخواستم برم در قفل کرد،صب شد ۲دل شده بودم‌ک برم یا ن؟بش گفتم میخوام برم خونهی پدرت کار دارم و میگفت نرو،ولی من رفتم و بعدش برگشتم خونه خودم،بهم زنگ زد که دیگه حق نداری برگردی خونه،اگه برگردی از دیشب بدتر میزنمت و چون نزدیک مادرش زندگی میکنیم گف کلید رو بده ب مامانم و بعد برو..اینم بگم ک شوهرم باور نمیکرد من برم،رفتم کلید رو ب مادرش بدم،پرسید کجا میری؟قضیه رو گفتم و رفتم،مادرش بهش زنگ زده بود و دعوا کرده بود ک چرا بهش گفتی بره و حق نداشتی و....

شوهرم سرکار بود،یهو توراه رفتن دیدم تو خیابون جلوی پام سبز شد و شروع‌کرد به داد زدن،اونقدر داد زد ک داشتم اب میشدم از خجالت،همه ب ما نگاه میکردن،مجبور شدم سوار ماشین بشم،رفت در خونه مادرش گفت برو کلید بگیر بیا بریم خونه،رفتم ب مادرش گفت این میخواد منو بزنه و من باهاش نمیرم،خلاصه مامانش رفت اوردش خونه،پیش خواهر و مادرش صدبار ب من گف ج.‌.ده

حالم بده اصلا امیدی ب زندگیم ندارم،همش دلم میخاد جدا بشم ولی میترسم از آیندم...۱۹سالمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اینده نترس 

چقد بی غیرته    

بچه نداری یه فکری بکن..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731
2740