2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم کتکم زد،بیاید بقیشو بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1788 بازدید | 80 پست
والا من با 37سال سن و ی بچه کوچیک داشتم اقدام میکردم واسه طلاق چون بهم فحش داد . البته اختلاف فرهنگی ...

سختت نیست؟خواهر برادر داری؟

خدایا میدونم هرچه زودتر معجزه میکنی برام💙هیچ نیرویی وجود نداره جز نیروی خدا💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانوادم پشتمن خانواده م فقط پدرمادرم هستن،میترسم الان جدا بشم،میترسم روزی پدرمادرم نباشن و منه بیوه ...

درکت میکنم منم حالم خیلی بده 

نمیدونم چیکار کنم ولی من باردارم اگ بچه نداشتم اصلا دسگ تحمل نمیکردم خیلی خستم دیگه خیلی

سختت نیست؟خواهر برادر داری؟

بله دوتا برادر ولی سرشون به زندگیشون گرمه.

بیشتر ناراحت دخترم بودم که باباش رفت یکم تنها تر شد، ولی بعد 3ماه اومد دخترمون رو میبرد گردش و تفریح 

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
به نظرم برعکس گفتیا 

ن درست گفت،شما تا حالا جای ما نبودی،کتک ردش میره ولی جای حرفا تا ابد میمونه

بنظرم مردی که فحش میده هیچوقت درست نمیشه

چون پدرم فحش میداد

هنوز این رفتار زشتشو داره

تازه به جایی میرسه که جلوی مردم فحش میده 

یکم بگذره دیگه از آبروش هم ترس نداره

مامانم یه  عمر تحمل کرده بنده خدا،هر چی بهش گفتیم جداشو خودش قبول نکرد

چه فایده الان یه زن عصبی شده،رو کوچکترین موضوع بهم میریزه

از بس داخل تنش بود

من که هیچ جوره نمیتونم کنار بیام با این موضوع،چون خیلی مهمه

الان احساس ناراحتی داری بعدا خدایی نکرده هزار تا مشکل روانی پیش میاد برات

بنظرم مردی که فحش میده هیچوقت درست نمیشه چون پدرم فحش میداد هنوز این رفتار زشتشو داره تازه به جای ...

الانم دارم روانی میشم،بشدت عصبی ام،اما حتی خودمم نمیدونم چرا؟

دقیقا هیچوقت درست نمیشه

ن درست گفت،شما تا حالا جای ما نبودی،کتک ردش میره ولی جای حرفا تا ابد میمونه

واقعا خیلی بچه ای که میخوای اولین زندگی بمونی وقتی خانوادت پشتتن لحظه ای درنگ نکن 

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
واقعا خیلی بچه ای که میخوای اولین زندگی بمونی وقتی خانوادت پشتتن لحظه ای درنگ نکن 

بعدش چی میشه؟از بعد طلاقم خیلی میترسم

امروز جدی تصمیم‌گرفتم برم،اما نذاشت

خانوادم پشتمن خانواده م فقط پدرمادرم هستن،میترسم الان جدا بشم،میترسم روزی پدرمادرم نباشن و منه بیوه ...

خب خانواده پشتت هستن به اینکه خدای نکرده نباشن فکر نکن 

بعدم تو هنوز بیست سالت نشده بچه هم نداری خیلی نسبت به کسای دیگه شانس ازدواج مجدد داری 

من کسی رو میشناسم که بالای چهل سال داره ی پسر نزدیک سی سال ولی با یک پسر سی و خورده ای ساله ازدواج مجدد کرد پس نباید نا امید باشی که بدترین سمه

من نمیخوام به سمت طلاق سوقت بدم ولی بهت میگم اگه واقعا تصمیمت طلاقه قبل از  بچه دار شدن اقدام کن.

2706