2752
2734
اوخخییی نه بابا من اصن اینجوری نیستم بخوام بخوابم قشنگ می‌خوابم 🤣🤣🤣🤣 

خش بحالت منک سه ساعت باید نگا هوا کنم دیوارها شاید خوابم برد البته چند روز از فکر و خیال خوابم پریده

ای جانم خرس خوابالو کی بودی تووووو 🤗♥️♥️♥️♥️😂😂😂😂

یعنی بخوام بخوابم ی شبانه روز میتونم بخوابم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خش بحالت منک سه ساعت باید نگا هوا کنم دیوارها شاید خوابم برد البته چند روز از فکر و خیال خوابم پریده

من متاسفانه خوابم زیاده ☹️

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
خوشبحالت من برعکس توم دقیقا مامانم میگه تو با خواب قهری 😂😂🥲

کاش خواب منم کم بود ☹️

پس شویش بیدار هیدن مه خیال کردن هرشو ساعت ۱۱ خفیدن تازه وتیدن تصادفیش کردیده ولا له سایته نزانی اع ...

تاریخه بخون ای تاپیکه هن یکی دو هفته پیشه که تو چیایده کار شووان هس ساعت 9 و خو بید

تاریخه بخون ای تاپیکه هن یکی دو هفته پیشه که تو چیایده کار شووان هس ساعت 9 و خو بید

خاس خالو خواردیدم😅چوم اشتباه دی تاریخه ته بوخش 

عو اکانتگمیش تعلیق بیو متاسفانه ی اکانت جدیده

گیانا پرورده کوردم ایلام خاکمه خاکی گیشت کوردان دلی پاکمه....
2706