2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره من از امروز گرفتم مشکل اینجاس حاملم هیچی نمیتونم بخورم باید صبرکنم دورش بگذره

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

بچه هام ی هفته س گرفتن سرفه و آب ریزش بینی مونده

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
پروتکل های بیماری ها داروهای خوبی معرفی میکنه سوادش داره نه مثل خیلی دکترای حرفت که همرو نابود کردن& ...

من دکتر هم رفتم اما بی فایده بود ،شب که میشه همش سرفه دارم دیگه گلوم خشک شده 

🥹🥹انشالله بلا به دوره 

سلامت باشی ممنون. از شهریور پارسال اینا همش مریضن مهد میرن اونجا میگیرن

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
پروتکل های بیماری ها داروهای خوبی معرفی میکنه سوادش داره نه مثل خیلی دکترای حرفت که همرو نابود کردن& ...

منم پیجشون و دنبال میکردم ولی یه بار یه دکتر بهم کفت اون کلاهبرداره با شرکت های دارویی قرارداد داره که داروهای اون شرکت و معرفی کنه 

نمی‌دونم والا کی راست میگه کی دروغ

شکر تیغال برای سرفه عالی، من عید مریض شدم از سرفه دیگه سردرد میگرفتم، پسرم رفته بود عطاری یکی اومده بود بخره،اونم برای من خرید، ی روز خوردم عالی بوداااا عالی

ما اونجوری ک دلمون میخواست زندگی نکردیم...اونجوری زندگی کردیم ک مجبور بودیم...
منم پیجشون و دنبال میکردم ولی یه بار یه دکتر بهم کفت اون کلاهبرداره با شرکت های دارویی قرارداد داره ...

معرفی  که تاثیری نداره ،من دنبال راه حلم برای سرفه هام🥹🥹

2706