2733
2734
ینی باز تدبیر کرده این دولت😑😑😑😑تدبیر برا تاخیر بیشتر تو ازدواج جووونا😑😑😕

خوب چاره ای نبوده کنسل کردن این مراسما،برا کم کراردن تجمعاته

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
منم زایمانم خرداد سیسمونی هم نخریدم البته سیسمونی بچه قبلیم هست ولی خب دلم. میخواست براش برم. خرید ...

اینترنتی یکی و دو دست براش بگیر، ایشالا سالم به دنیا بیاد گلم و خدا حفظش کنه برات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واسه کرونا یه بیمارستانای خاصی هستن. خب سیسمونی رو آنلاین سفارش بده گریه نداره 

بیمارستان های خاصی هست عزیزم ولی خب همه پرسنل و. زائوها و.. بیمارستانی که میرن ممکن ناقل باشن و. از همه مهم تر خانمهایی که کرونا. دارن و. زایمان میکنن بیمارستان جدا نمی‌برم، هی میارن بیمارستان بخش زنان زایمان بعد زایمان مادر رو. میفرستن بیمارستان کرونایی ها

بعد همین سیسمونی خب از جایی که. میاد ممکن آلوده باشه

من که انقد فکر و. خیال کردم برا سیسمونی نگو و نپرس😔

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
2728
چقدرم ملت گوش دادن و سفر نرفتن

دیگه دور از جون شما ما ملت جهت سومییم،هم حرجی بهمون نیست

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
دقیقا منم مثل شمام

من بهترین روز زندگیم عروسیم بود و به هیچ قیمتی حاضر نبودم از دستش بدم،هیچوقت درک نکردم کسایی رو که سفر و... به عروسی گرفتن ترجیح میدن همیشه وقت واسه هرکاری هست ولی عروسی نه،بااین افکار که مردم میخورن و حرف میزنن کاملا مخالفم اولا وقتی همه چی نرمال باشه چرا باید حرف بزنن؟ مردم خل و چل که نیستن، دوما اصلا بزنن من خودمو از این حس محروم کنم که مردم حرف نزنن

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 
2740
دیگه دور از جون شما ما ملت جهت سومییم،هم حرجی بهمون نیست

منظورم جهان سوم بود

من از بچه اولم کالسکه و روروئک و وان حمام  و اسباب بازی جغجغه   هست. گهواره و کم ...

من کمد و. تخت لازم دارم

گفتم فعلا صبر کنم

مخصوصا زایمان قبلیم تاالان فاصله زیادی نداشته همه وسایل نو. هستن و. موندن ولی کمد واقعااااا ضروری جاندارم

حرفت درسته عزیزم ولی دیگه نه یکسال حداقل میگفتن تا چهار ماه دیگه  خب این طفلکی ها هم منتظرن دی ...

ما عروسی اصلن دور برموننداریم،ولی از جای معتبری نشنیدم که یکسال کنسل شده🤔🤔

اینترنتی یکی و دو دست براش بگیر، ایشالا سالم به دنیا بیاد گلم و خدا حفظش کنه برات

ممنون عزیزدلم😍😍

ان شاالله شما هم به سلامتی بری سر خونه و زندگیت

حالا انشالله که خبرش صحت نداشته باشه

من کمد و. تخت لازم دارم گفتم فعلا صبر کنم مخصوصا زایمان قبلیم تاالان فاصله زیادی نداشته همه وسایل ...

جفتشون پسرن؟

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

واقعا همینه. جالبه همسرم هم میگه حتی واسه منم که دوماد بودم خیلی خوشایند بود. همیشه از اون روز به خوبی یاد میکنیم. با وجود اینکه دقیقا یه ماه قبلش شوهرم اوضاع مالی بدی پیدا کرد و خانواده منم بنای ناسازگاری گذاشتن نه جهیزیه بهم دادن نه عروسیم اومدن. اما بهترین روز عمر من بود اینکه شوهرت با دل و جون داره همه کاری برات میکنه تا تو بهترین حسو داشته باشی. ایشالا همه عروسا این حس ناب رو تجربه کنن و خوشبخت بشن

2706