2733
2739
عنوان

بچه ها ما سه ساله ازدواج کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 87 پست
فقط یک بار میدن و ماه به ماه از همون یارانه چهل تومنی کم میشه ، ولی به همون پلو مرغی که خونه پدر ماد ...

بالاخره پدرمادرها هم میان خونه بچه هاشون غذا میخورن

اخه چه ربطی داره

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قابل درک نیست چون پول غذایی که خونه مادرتون هم میخورید نمیشه. 

تو موقعیتش قرار نگرفتی که بدونی آدم محتاجشم میشه و واسه واریزش لحظه هاشو میشماره و هی تقویم رو چک میکنه

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
واسه هرکی رفته جدا کرده کلا قطع شده 

شوخی نکن🤦‍♀️

پس جدا نمیکنم

ولش کن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2742
حقققق؟ حقتون رو ریختید تو جووب؟ تو سطل زبالع؟ خیر خانه پدری ، امنترین جای دنیا ، جایی که اگر طلاق بگ ...

من دعوا ندارم بحث تاپیک اسی رو ج دادم . شما اونقدر حرص نخورید میتونید خارج شید از تاپیک وقتی پیرو نیستی . حتما نیاز داره ک میگه عجبا

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
مثلا الان فقط ب سرپرست میدن خب من و همسرم چون سرپرست نیسیم نمیدن بهمون کی روش میشه از بابا بگیره!!

مگه عقد نکردید؟ پسری که عقد میکنه میشه سرپرست ، پس بهتون تعلق میگیره عزیزم 

2740

استارتر برو پلیس +10 خودشون میگن چکارکنی تمام. تاپبکوقفل کن. الان گیس وگیس کشی راه میافته

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
مگه به هر نفر یک میلیون میدن؟

هر سرپرست

مگه عقد نکردید؟ پسری که عقد میکنه میشه سرپرست ، پس بهتون تعلق میگیره عزیزم 

توی پلیس +۱۰ نه 

برای همین باید بریم اعلام کنیم ازدواج کردیم تا متوجه بشن و سرپرست بشه همسرم

البته من سر همین خجالت کشیدن ۳ساله نرفتم جدا کنم

لاقل بذارن وقتی بچه دار شدن 😏😦😦😦

داداش من همینکارو کرد. ب بچش ندادن. باید قبل بدنیااومدنش جداکنن وگرن میسوزه مال بچشون

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
شوخی نکن🤦‍♀️ پس جدا نمیکنم ولش کن

ن بابا ما چندسال پیش جدا کردیم خاهرمم ماه پیش جدا کرد این ماه ریختن تو حساب خودش.اونایی که گردش مالی خیلی زیادی دارن رو قطع میکنن اونم یارانه رو نه معیشتیشون رو

2706