2733
2739
عنوان

بچه ها ما سه ساله ازدواج کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط یک بار میدن و ماه به ماه از همون یارانه چهل تومنی کم میشه ، ولی به همون پلو مرغی که خونه پدر ماد ...

اتفاقا جداکنید ک منت ی پلو مرغ یا ماهی چهل تومن روسرتون نباشه و زبون خاندان شوهر دراز نباشه

اره چند وقت پیشم یه تاپیک زده بودن هر کس جدا کرده بود قطع شده بود یارانه اش

ن بابا من دوماه پیش دوستم ماه پیش جدا کردیم برا هممونم میریزن ب

عکسای خودمو میزارم‌تو پیجم میشه فالو کنین ؟minakhanomm77
2728
ن بابا من دوماه پیش دوستم ماه پیش جدا کردیم برا هممونم میریزن ب

من نمیدونم از اول قطع بودیم ما

اما تو نی نی سایت بچه ها میگفتن که تا جدا کردیم قطع شدش

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
قابل درک نیست چون پول غذایی که خونه مادرتون هم میخورید نمیشه. 

عزیزم چرا نمک رو زخمشونی...شما یکنفر فقط اختیار یارانه خودتونو دارید خب نیست طرز فکرتونو تعمیم بدین...بعضیام پدرو مادرشون نیاز مالی ندارن .چرا جدا نکنن

اتفاقا جداکنید ک منت ی پلو مرغ یا ماهی چهل تومن روسرتون نباشه و زبون خاندان شوهر دراز نباشه

خانواده همسررر؟ 😐😐😐 

ازین دخالتا اطرافمون نداریم راستش 😓😦 خودم مجردم ولی خواهرم عروس شده ، اندکی دخالت نداریم نه ما نه اوونا 

2740
شما هم دونه دونه رپلای کردی 😂😂😂😂افرین 

لحنتون زشته...تاوقتی در جایگاه آدمها قرارنگرفتین قضاوتشون نکنید...خیلیا رو یارانشون حساب کردن بخصوص تو این شرایط...مرهم نیستیم لااقل زخم نزنیم

لحنتون زشته...تاوقتی در جایگاه آدمها قرارنگرفتین قضاوتشون نکنید...خیلیا رو یارانشون حساب کردن بخصوص ...

والا.....درک و شعور ندارن هیچ ،پررو وحاضر جوابم هستن،والا این روزا دست و بال پدر مادرای بیچاره هم خالیه

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐