2733
2734
عنوان

بچه ها ما سه ساله ازدواج کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 87 پست
علتش چیه خب. فازشون چیه

یجور وامه

بجا ۴۰ تومن کوچولو

۱ تومن میدن که بشه به ی زخمی زد

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا الان فقط ب سرپرست میدن خب من و همسرم چون سرپرست نیسیم نمیدن بهمون کی روش میشه از بابا بگیره!!

من خانوادم هرماه ۵۰ تومنو یارانه رو مبدن معیشتی هم میدن بهم برا پسرمو و شوهرم که میاد به حساب شوهرم حالا نمی دونم جدا بکنم یا نه

بچه هام یعنی تمام دنیام😍😍😍
2731
نیاز دارید؟ دیگه خونه پدر مادراتون نمیرید؟ روتون میشه چهل تومن 😵😵😵😵

اگه جدانکنن بعدا ب بچشونم یارانه نمیدن چ ربطی داره هرخانواده ای باییید جداباشه

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
مثلا الان فقط ب سرپرست میدن خب من و همسرم چون سرپرست نیسیم نمیدن بهمون کی روش میشه از بابا بگیره!!

منم مشکل شمارو دارم قصد دارم جدا کنم . اگه پدر و مادر درک کنن خب باید بدن دوطرف خانواده وقتی اونا اهمیت نداره براشون باید جدا کرد

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2740
اها. برا همه یارانه بگیرا؟؟؟؟کی میخان بریزن؟؟؟

اره

ماه دیگه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
منم مشکل شمارو دارم قصد دارم جدا کنم . اگه پدر و مادر درک کنن خب باید بدن دوطرف خانواده وقتی اونا اه ...

بالاخره ما ی روزی بچه دار میش

درست پولش کمه چرا از حقی ک ب همه میرسه باید گذشت

حقققق؟ حقتون رو ریختید تو جووب؟ تو سطل زبالع؟ خیر خانه پدری ، امنترین جای دنیا ، جایی که اگر طلاق بگیره یا همسر فوت شه یا هرچی ، در خونش همیشه باز خواهد بود 

ضمن اینکه اگررر اینقد دنگی دونگی هستید خونه هم میرید پول غذایی که میخورید رو بگیرید 😕😕😐یک عمر بچه بزرگ کن اخرش اینجور میگن ،😵

قابل درک نیست چون پول غذایی که خونه مادرتون هم میخورید نمیشه. 

بحث پول نیس بحث سرپرسته یعنی خود شما نمیگیری؟؟؟دلیل نیس هر کسی ازدواج کرد دیگه از یارانه خانه وار بگذره 

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤...