2733
2734
عنوان

بچه ها ما سه ساله ازدواج کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 87 پست
اخه الان میخوان ی ملیون بدن بعد معیشتی میدن چ میدونم بنزین گف میدن. من میگم بالاخره ی پولیه هرچند ...

برا چی میخان یه ملیون بدن؟؟؟!؟به چه عنوان.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی شناسنامت ببر پلیس بعلاوه ۱۰ خودشون راهنماییت میکنن

مرسی

نمیدونم تو این کرونا بازن یا ن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2731
برا چی میخان یه ملیون بدن؟؟؟!؟به چه عنوان.

ی ملیون میدن بعد تا ۲۴ماه ۴۰ تومن نمیدن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

عزیزم میری پلیس +۱۰

شناسنامه ها و کارت و ملی خودت و همسرت و عقدنامه

و یه فرم همونجا پر میکنی (مربوط به اموال و شغل و درآمد تون)

همون موقع دیگه از حساب خونوادتون قطع میشه یارانه

کارتون انجام شد

سرپرست خانوار همسرتون باید برن بانک شماره حساب اعلام کنن

البته میگن وقتی جدا شد دیگه عملا واسه زوجین هم نمیاد 

2740
درست پولش کمه چرا از حقی ک ب همه میرسه باید گذشت

مثلا الان فقط ب سرپرست میدن

خب من و همسرم چون سرپرست نیسیم نمیدن بهمون

کی روش میشه از بابا بگیره!!

اخه الان میخوان ی ملیون بدن بعد معیشتی میدن چ میدونم بنزین گف میدن. من میگم بالاخره ی پولیه هرچند ...

فقط یک بار میدن و ماه به ماه از همون یارانه چهل تومنی کم میشه ، ولی به همون پلو مرغی که خونه پدر مادراتون میخورید اینو در کنید 😇😄 چون اصلا اندکی نیست که بخواد جمع شه عزیزم. بازم خود دانید منکه اطرافم جدا نمیکنن 

عزیزم میری پلیس +۱۰ شناسنامه ها و کارت و ملی خودت و همسرت و عقدنامه و یه فرم همونجا پر میکنی (مربو ...

ب حقوق هم ربط داره مثلا از چند ب بالا نمیدن؟

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
عزیزم میری پلیس +۱۰ شناسنامه ها و کارت و ملی خودت و همسرت و عقدنامه و یه فرم همونجا پر میکنی (مربو ...

چی نمیاد واسه زوجین؟