2737
2734
عنوان

بچه ها ما سه ساله ازدواج کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1203 بازدید | 87 پست
بحث پول نیس بحث سرپرسته یعنی خود شما نمیگیری؟؟؟دلیل نیس هر کسی ازدواج کرد دیگه از یارانه خانه وار بگ ...

خواهرم ازدواج کرد نگرفت ، دوستامم اکثرا همینطور😐سرپرست چه ربطی داره ، و اینکه خب به خیلیا هم تعلق نمیگیره ، زن و مرد شاغل ینی کارمند دولت تعلق نمیگیره، اساتید دانشگاه، پزشک ها ، 

به ماهم فقط چون برادرم پرونده پزشکی بهزیستی داره تعلق گرفت. وگرنه براساس اموال پدرم و شغل مادرم  تعلق نمیگرفت 

داداش من همینکارو کرد. ب بچش ندادن. باید قبل بدنیااومدنش جداکنن وگرن میسوزه مال بچشون

درسته میگن جدا کنی ممکنه برا خانواده پدریم قطع شه کامل؟

چون من میخوام قبل ب دنیا اومدن نی نی جدا کنم.ولی هنوز اقدام نکردم موندم

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بابا ما چندسال پیش جدا کردیم خاهرمم ماه پیش جدا کرد این ماه ریختن تو حساب خودش.اونایی که گردش مالی ...

ما اصلا حقوق نداریم!!

شغل نداریم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2731
درسته میگن جدا کنی ممکنه برا خانواده پدریم قطع شه کامل؟ چون من میخوام قبل ب دنیا اومدن نی نی جدا کن ...

منکه قبل بچه دارسدن جداکردم. ن مشکلی برای پدرم پیش نیومد

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2740
توی پلیس +۱۰ نه  برای همین باید بریم اعلام کنیم ازدواج کردیم تا متوجه بشن و سرپرست بشه همسرم ...

ینی چی ؟😶کجا بری اعلام کنی 

مگه اسماتون تو شناسنامه هم نیس؟

عکسای خودمو میزارم‌تو پیجم میشه فالو کنین ؟minakhanomm77
خواهرم ازدواج کرد نگرفت ، دوستامم اکثرا همینطور😐سرپرست چه ربطی داره ، و اینکه خب به خیلیا هم تعلق ن ...

عزیزم شما سرکار میری؟

همسرت وضع مالیش چطوره

چندسالتونه؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
واسه هرکی رفته جدا کرده کلا قطع شده 

اره چند وقت پیشم یه تاپیک زده بودن هر کس جدا کرده بود قطع شده بود یارانه اش

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
ینی چی ؟😶کجا بری اعلام کنی  مگه اسماتون تو شناسنامه هم نیس؟

پلیس +۱۰

چرا هست

توی پلیس +۱۰ نه  برای همین باید بریم اعلام کنیم ازدواج کردیم تا متوجه بشن و سرپرست بشه همسرم ...

اگه شرایط طوریه که لازمه‌، مادرپدرها درک میکنننن 

بلخره خانواده جدا شده ، شدید دو خانواده 

2706