2733
2739
عنوان

خیلی ناراحتم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه رفتی و بهت گفت هنوز هم تشکیل نشده البته خدا نکنه بازم صبر کن

یه عطاری میگفت اگه بهتون گفتن قلبش تشکیل نشده چند هفته صبر کنین بعضیا اول مغزشون تشکیل میشه و نابغه میشن و این حرفا حالا نمیدونم صحت داره یانه 

با افتخارهم سیدم هم عربم😗
2731
ایشالا ک تشکیل میشه منم هفت هفتم هنوز نرفتم  خیلی استرس این موضوع رو دارم من امید بستم ب حضر ...

خیلی صداش کردم نذر قربونی هم کردم برا ظهور امام زمان......بازم میترسم انقد دکترم ته دلمو خالی کرده😭😭😭

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔
نه هیچ لکه بینی ندارم 

عزیزم بچه ای ک قلب نداره خودش میوفته نگران نباش تو ک لکه بینی نداری به لطف خدا تشکیل میشه ایشالا برات صلوات فرستادم تازه زودم رفتی من ۱۰ هفته رفتم نگران نباش تشکیل میشه

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
2738

عزیزم نمیدونم چقدر درسته ولی شنیدم گرمی بخوره تاثیر مثبت داره. البته زیاده روی نکن که خدایی نکرده سقط شه.

انشالله هر چی به صلاحته پیش بیاد 

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم
خیلی صداش کردم نذر قربونی هم کردم برا ظهور امام زمان......بازم میترسم انقد دکترم ته دلمو خالی کرده😭 ...

امید داشته باش حضرت زهرا بی جواب نمیذاره

امید داشته باش ب اینک جوابتو میده 

اگر خدا بخواد هر چیزی ممکنه هرچیز 

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️

خدا از دهنت بشنوه اگه نینیم سالم باشه برا همتون ۱۰۰تاصلوات می‌فرستم مشکلتون حل بشه

عشق مامان دوماه با من بودی و بهت عادت کرده بودم و چقدر ذوق اومدنتو داشتم ولی زود رفتی عشق مامان این دو ماه قد یه دنیا وابستت شدم و الان باید بدون تو نفس بکشم....یعنی میشه منم مادر بشم میشه برام دعا کنین😭😭😭😭😔😔😔😔
2706