2733
2734
عنوان

مجرد سن بالا من متولد ۶۸

| مشاهده متن کامل بحث + 1437 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون از همه نظراتون من نظر مردم شهرم رو گفتم کسی تا حالا به من نگفته من اگه تا حالا ازدواج نکردم به ...

عزیزم این يه انتخاب شخصیه و هیچکس هم حق نداره شما رو سرزنش کنه

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم

میشه واسه تاپیک آخرم گزارش بزنین😍

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔
2742
2740
تو دهات شما به مجرد میگین ترشیده ؟ زشت نیست این طرز حرف زدن؟

عزیزم من دهاتی نیستم منطقه غرب کشور اورامانات زندگی میکنم طرز فکر مردم شهرم رو گفتم وگرنه کسی تا حالا به من نگفته ترشیده عشق من 

خیلی هم جوانییی و خوشگل

سن عدد ه. مهم دلت جوان باشه

ظاهرته که جوان بنظر برسه

دلت که جوان باشه

اندام و بدنت که رو فرم و جوان باشه

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

من ۶۷ هستم ، شاید باورت نشه من تا حالا حسرت هیچ چیز و هیچ کس رو نخوردم الی یک نفر ، یک دختر همسن خودم ک مجرده و نهایت لذت رو از تجردش میبره ،   

مهم نیست مجرد باشی یا متاهل باید از زندگیت لذت ببری

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
کی متولد ۶۸ ،۳۰ سالش شد اخه😭😭

اخ اخ گفتی ما ی دوره جوانی پادشاهی میکردیم منم اصلا باورم نمیشه الان دهه هشتادیا خانم و اقایی شدن برا خودشون

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2706