2733
2734

روز به روز دارم چاق تر میشم ، دیگه خسته شدم حتی تلاش هم نمیکنم ، واسه بچه هم داره دیر میشه دیگه باید اقدام کنم تا آخر خرداد

تو مثل یه خواب خوب فانتزی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم همینطور 

فعلا که دارم کالری شماری میکنم 

ورزش زومبا هم امروز برا اولین بار اومدم انجام بدم خیییلی باحاله ولی خسته شدم نصفه ولش کردم 🤭

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی

نگاه منم چاقم ولی با دوماه رژیم بعد دوسال باردار شدم...

باور کن اولش سخته وقتی بیفتی تو دور کاهش وزن جیگرتو حال میاد و دلت نمیاد دیگه دلش کنی

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بعدم ما فکر می‌کنیم هرکی رژیمه درحال عذاب کشیدن و گشنگی کشیدنه اصن اینجوری نیست با یکم خلاقیت میتونی غذای خوشمزه کم روغن درست کنی...یا مثلا همون غذایی که میخوای که کم روغن درست کنی خب از روغن کنجد استفاده کن..

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔