2737
2739
عنوان

مجرد سن بالا من متولد ۶۸

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما یه همسایه یزدی داشتیم. این موضوع مال خیلی سال پیشه. 

میگفت فامیلشون دخترش 19 سالش بوده ازدواج نکرده بوده. خودکشی کرده. یا همچین چیزی. 

ببین جهل تا کجا.... 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
2731
اسبت کو    

بستمش تو حیاط

داره علوفه میخوره🐴🐴🐴🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

اهل کجایی اسی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ان شاء الله همه مجردها، همسر خوب نصیبشون بشه و خوشبخت بشن وگرنه مجرد بمونی تا آخر عمرت بهتره، تا ازدواج منهای خوشبختی... البته خوشبختی واقعی منظورمه، نه اینکه نسبت به بعضی داشته هامون غافل هستیم و فقط نیمه خالی رو ببینیم

2738
2706