2737
2734
عنوان

تُف تو این سینگلی😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 149 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مثل من لجبازین منم بگم چجور دختری میخوام همه اینجا میبندنم به رگبار ولی خب به بقیه چه 🤷‍♂️

اره سورنا اسم پسرونس

وقتی سنم کم بود توقع نداشتم فقط قیافه اش خوب باشه حله ولی چون خیلی بی بی فیسم و با فامیل رفت امد نداریم برام تا 28 سالگی اصلا خواستگار نیفتاد همه فک کردن بچم بعدم که خواستگار افتاد اونام فک می کردن مثلا تو 28 سالگیم فک می کردن 20 سالمه یا 19 می رفتن بعدم که سنم رفت بالا توقع ام زیاد شد با پسری دوست شدم 6 سال بدبخت از من بزرگ بود 4 تا جا باهم رفتیم دندانپزشکی پالتو فروشی غذا خوری یه بارم کت شلوار فروشی همه جا به من گفتن بابات چه مهربونه بیچاره پسره سگ شده بود چند تا از فامیل هاشون و حتی وکیلشون منو دیده بود گفته بود خجالت نمی کشی با 41 سال سنت می ری با دختر اندازه دخترت دوست می شی زشته چند تا از دوستشم گفته بودن خدا شانس بده دختره عقل نداره با توست 🤣😭 نمی دونم بخندم یا گریه کنم

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
آدم شانس نداشته باشه بختشم واشه اینجوریه 😂😂 پس دعا کن هرچی خیر و صلاحته پیش بیاد خیلی زوری از خدا ...

راستش من شوهرو به خاطر بچه می خوام عاشق بچه ام اگه خونه داشتم به نام خودم بچه از پرورشگاه می اوردم 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
2740
اره سورنا اسم پسرونس وقتی سنم کم بود توقع نداشتم فقط قیافه اش خوب باشه حله ولی چون خیلی بی بی فیسم ...

یکی از خواهرای منم بیبی فیسه 32 سالشه همین الان شبیه دخترای 20 سالس. برای چی گریه خیلی هم خوبه 😄 الان دقیقا از طرفتون چه انتظاری دارین 

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
یا مکه ی مکرمه؛ تو واقعا رد دادی دیگه

چرا عاشق بچم ادبش کنم بوسش کنم درس نخونه دعواش کنم یکم بعد بغلش کنم نصیحتش کنم ببرمش خرید تو سالم 2 بار می گم بازی کنیم تو 2 روز مامان من باش هرچی تو بگی همون منم بچت وای خدایا پیر شدم 😭😭😭😭

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
چرا عاشق بچم ادبش کنم بوسش کنم درس نخونه دعواش کنم یکم بعد بغلش کنم نصیحتش کنم ببرمش خرید تو سالم 2 ...

عزییییزم 😄😄😄 ان شاءالله بزودی یه همسر خوب نصیبت شه و بلافاصله سه قلو بیاری حالت جا بیاد ؛ فقط این تاپیکو سیو کن داشته باشی اون موقع به روح خودت درود بفرستی 😂😂😂

یه جوری زندگی کن،که خدا عاشقت بشه ...
یکی از خواهرای منم بیبی فیسه 32 سالشه همین الان شبیه دخترای 20 سالس. برای چی گریه خیلی هم خوبه 😄 ال ...

نوشته بودم دیگه با ایمان و خدا ترس باشه اهل نماز روزه باشه با وفا و صادق باشه بعد خدا فقط منو دوست داشته باشه چاق نباشه لاغر هم نباشه متوسط باشه کچل نباشه کارمند باشه خرج کسی رو نده جرگز زندگی خودمون خانواده اسم تعدادش کم باشه اهل شهر خودمون باشه شغلش هم سپاهی اینا نباشه خشک مذهب نباشه کودک درون فعالی داشته باشه به بهداشت فردیش برسه مخصوصا مسواک زدن و غیره از لحاظ سطح فرهنگ مثل خودمون باشه 

اهل خیانت اینا نباشه با شرف باشه مرد باشه از این پسرای سوسول ریش بزی ریش چکمه ای سوزنی فش و اینا نباشه موهاشو مثل ادم درست کنه شلوار جذبی اینا نپوشه شلدار گدایی زخمی اینا البته نه اینکه اهل مد نباشه ها کاملا مد روز باشه ومخصوصا بهترین عطر ادکلن و ساعت بهترین دستش کنه اوف واقعا خودمم نمی دونم چه مرگمه 

خدا خودش منو به راه راست هدایت کنه بهم عقل عنایت کنه اخه همچین پسری نیست اگرم باشه اون خودم 10 صفحه شرایط داره

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
نوشته بودم دیگه با ایمان و خدا ترس باشه اهل نماز روزه باشه با وفا و صادق باشه بعد خدا فقط منو دوست د ...

توقعتون فک نمیکنم بالا باشه فقط حجمش زیاده 😄 کم هستن اینجور مردا ولی هستن خدا نصیبتون کنه 

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
2706