2737
2734
عنوان

تُف تو این سینگلی😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 149 پست
عزییییزم 😄😄😄 ان شاءالله بزودی یه همسر خوب نصیبت شه و بلافاصله سه قلو بیاری حالت جا بیاد ؛ فقط این ...

رفتی دیدی ارزوم اینه سه قلو داشته باشم واقعا خیلی خوبی خدا از دهنت بشنوه من عاشق سه قلو هستم خدایا صدا منو کی می شنوی اخه سه قلوهای منو کجا گذاشتی اخه 😭😭😭😭

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
توقعتون فک نمیکنم بالا باشه فقط حجمش زیاده 😄 کم هستن اینجور مردا ولی هستن خدا نصیبتون کنه 

خدا از دهنت بشنوه الهی شمام هرچی می خوایی خدا بهت بده 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا از دهنت بشنوه الهی شمام هرچی می خوایی خدا بهت بده 

من که یبار داد و گرفت ولی شما ایشالله برسین

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
2728
رفتی دیدی ارزوم اینه سه قلو داشته باشم واقعا خیلی خوبی خدا از دهنت بشنوه من عاشق سه قلو هستم خدایا ص ...

عه جذی؟ نه بابا تاپیکاتو نخوندم به دلم افتاد بگم سه قلو؛ ای بابا هرچی میگم که بیخیال شی میبینم بدتر میشه هرچی واسه من شبیه کابوسه واسه تو آرزوعه؛ ان شاءالله به همش برسی گلم 😍😍

یه جوری زندگی کن،که خدا عاشقت بشه ...
عه جذی؟ نه بابا تاپیکاتو نخوندم به دلم افتاد بگم سه قلو؛ ای بابا هرچی میگم که بیخیال شی میبینم بدتر ...

اخه گلم من ارزوم بوده همیشه سه قلو داشته باشم تو تاپیکمم ببینی زدم ختم زیارت عاشورا توشم حاجت امو نوشتم ازدواج موفق با یچه سه قلوی دانشمند 

الان که یهو گفتی من فک کردم رفتی تاپیکمو خوندی خدا از دلت و دهنت بشنوه 😘😘😘😘🥰🥰🥰

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
اخه گلم من ارزوم بوده همیشه سه قلو داشته باشم تو تاپیکمم ببینی زدم ختم زیارت عاشورا توشم حاجت امو نو ...

نه اصلا تامیکاتو نگاه نکردم همینطوری گفتم؛ پس به فال نیک میگیریم 😊😊

2738
نه بابا متولد 63 هستم قبول حق باشه

اوا فکر کردم 83 ایی هی میخواستم منصرفت کنم؛ پس ان شاءالله بزودی زودی یه خوبش نصیبت بشه؛ فقط یه تجدید نظر تو سه قلو بودن بچه هات بکن؛ فکر کن بخوای سه تاشونو از پوشک بگیری .... من دیگه حرفی ندارم 😷😷😷😂😂😂

اوا فکر کردم 83 ایی هی میخواستم منصرفت کنم؛ پس ان شاءالله بزودی زودی یه خوبش نصیبت بشه؛ فقط یه تجدید ...

اخه دیگه برا من خیلی دیره فاصله بندارم بین بچه ها برا همون 3 تا یه جا دنیا بیاره پول زایمان دکتر ختنه اینا کنترات می شه لباسم که می خوام بخرم 3 تا بخرم تخفیف داره برا از پوشک گرفتن هم فرش های مهم و گرون رو جمع می کنم یه سال می زارم اصلاربشاشن به زندگیم قوبون ساشیدن و ریدنشون به زندگیم بشم 😘😘😘😘😘🥰🥰🥰

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
اخه دیگه برا من خیلی دیره فاصله بندارم بین بچه ها برا همون 3 تا یه جا دنیا بیاره پول زایمان دکتر ختن ...

😂😂😂😂خیلی باحالی ؛ چه به همه ی جوانبم فکر کردی؛ یه ذره موضوع هم میذاشتی شوهرت بهش فکر کنه بیکار نمونه 😃 

خدا اندازه ی دلت بهت بده که خیلی خوبی 😍😍

😂😂😂😂خیلی باحالی ؛ چه به همه ی جوانبم فکر کردی؛ یه ذره موضوع هم میذاشتی شوهرت بهش فکر کنه بیکار ن ...

اره فقط مونده خود شوهره بیاد همه کاراش با خودمه کلی کتاب راجب تربیت بچه خوندم البته یادم رفته 😁قوربونت برم 🤗

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
اره فقط مونده خود شوهره بیاد همه کاراش با خودمه کلی کتاب راجب تربیت بچه خوندم البته یادم رفته 😁قورب ...

😀😀 خوش به حالش؛

خدا نکنه گلم؛ با اجازه ت من برم بخوابم دارم از دنیا میرم؛ شبت بخیر عزیزم 🌹