2737
2739
عنوان

بیاین شرایطمو بگم ببینین من ناشکرم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1202 بازدید | 63 پست
اسی یعنی‌خونه‌خودتون‌دوطبقه بود  شوهرت طبقه همکف وفروخته؟

عزیزم ۳ طبقه ست..همکفو داده خواهرش...طبقه سوم هم داده داداشش 

با برادرش مشکل ندارم چون اون نمیخاد اونجا زندگی کنه اما خواهرش😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینو ک میگی درک میکنم اما باورت میشه دلم میخاد ی خونه نقلی اجاره داشتیم اما مستقل بودیم؟؟؟

میدونم عزیزم ارزوی هر دختری اینه مستقل باشه 

ولی فعلا شرایط اینه سخت نگیر نمیشه جنگید 

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
2742
اره خداروشکر اما ذوق ندارم تو زندگی  اخه اولا مجبور بودیم

میفهمم

منم ۶ ساله خونه پدرشوهرمم البته ی کوچه فاصله داریم ولی اینقد دخالت میکنن بیچاره شدم دلم میخواد دووور بشیم ازشون ولی خب فعلا شرایطش رو نداریم چیکار میشه کرد 

من حتی راضیم ی خونه کوچیک تو ی محله پایین شهر بگیریم ولی شوهرم راضی نمیشه فعلا مجبورم بسازم 

2740
وای چ عجب یکی پیدا شد درک کنه 

بعضیا گفتن سلامتی بله مشخصه ک تول سلامتی مهمه،ولی گاهی وقتا بعضی چیزا خیلی آدمو بهم میریزه من قبلا یکم شرایط شمارو داشتم قبلا هنوز خونه نخریده بودیم ولی شوهرم رنگ ب رنگ ماشین عوض میکرد باورت میشه هیچ ذوقی نداشتم تااینکه خداروشکر امسال ناشینو طلاهامو فروختیم خونه خریدیم بعدش گفتم حالا برو هرماشینی دوسداری بگیر اینم بگم ۲ماه کلی بهونه میگرفت ک چرا ماشینمو فروختم☹

۳طبقه بوده یکی داده خاهرش یکی داده برادرش برادرش اما نمیخاد اونجا زندگی کنه 

واسه چی به خواهر برادرش داده عزیزم؟

خب حالا از خونه مادر شوهرت بدی، مجبوری بدی پیش خواهرشوهر که!!!!

اگه سه طبقه مال خودتون بوده،به نظرم یه کوچولو عقد رو طول می دادی تا یه طبقه شو تکمیل کنه بدی واسه خودت مستقل باشی،من ۳ سال عقد بودم تا کارامون جور بشه

آرامش محض فقط بغلت   
خب منم دارم میسازم دیگه خاستم دردودل کنم  ذوقی ندارم  همش ناراحتم

بنظرم به شرایط قانع باش شاد باش ذوق داشته باش اینجوری که نمیمونه تغییر میکنه ایشالا 

خدایی نکرده ناشکری میکنی بعد ی مشکل بزرگ تر پیش میاد میگی خدایا غلط کردم همون وضعع قبلی خوب بود 🤦‍♀️

2706