2733
2739

سلام از شرایطم‌میگم شما بگین من ناشکرم یا نه نرمالم

من زیاد از چیزایی ک دارم خوشحال نیستم ادم پرتوقعی نیستم چشم و هم چشمی هم ازش متنقرم

اما دنبال آرامشم...تو عقد ک بودیم شوهرم گفت یکسال طبقه بالا مامانم بمونیم سال بعد اون خونه درحال ساختو میسازیم میریم...تو کل این یکسال من خوشحال بودم و امید داشتم...بعدش ماشینشو فروخت ک بسازه ولی ب مشکل خورد و نتونست و کلی ضرر کرد...توهمین حین متوجه شدم طبقه همکف و به خواهرش فروخته بدون اینکه به من بگه...دیگه کلا امیدم ناامید شدم ک ازهمه جا رونده شدم...اونم ک میگه پول نداریم بفروشیم بخریم...حالا فرداصب میخاد ساینا صفر بخره...با ۵۰ میلیون قسط ک از بانک وام گرفته و پولای قبلیمون...من حتی یک درصد خوشحال نیستم بعد ۷ماه ماشین میخره اما من ذوق ندارم.‌..این خونه ای ک هستیمو دوس ندارم چون توی تاپیک های قبلیمم گفتم مشکلاتی ک اینجا دارم...حالا من ناشکرم ک بااینکه خونه داریم بدون اجاره زندگی میکنیم و ماشین صفر و کلیییی قسط و قرض خوشحال نیستم؟؟؟💎💎اگه سوالی دارین بپرسین بعد قضاوت کنین 💎💎

نخونده میگم اگه خودت و عزیزانت سالم هستین خوشبختی و اگه خدا رو شکر نمیگی ناشکری

هنوز مریضی نیومده واستون که بگی خدایا غلط کردم

و انشالله هیچوقت نیاد فقط خدا رو شکر کن

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️

الان طبقه بالای مادرشوهرتی؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نخونده میگم اگه خودت و عزیزانت سالم هستین خوشبختی و اگه خدا رو شکر نمیگی ناشکری هنوز مریضی نیومده و ...

بله..اینم حرفیه..اما سلامتیمم خیلی اوکی نیست...همه جام مشکل داره..سر درد میگرنی معده درد و ...

2738

قضاوت نمیکنم چون شرایطت رو نمیدونم

و نمیگم ناشکری یا نه 

فقط میگم همیشه شرایط اونجور نیست که بخای 

گاهی چیزی که انتظار داری نمیشه

اما همیشه ب این فکر کن که توی هرجایگاهی هستی و هرچی که داری 

قطعا یکی یجای دنیا دوست داره جای تو باشه 

مثلا میخاد ازدواج کنه ولی پولی نداره که بخاد خونه اجاره کنه

یا طرف ماشین نداره  ارزوی ی ماشین داره 

شاید حرفام کلیشه ای ها ولی حقیقته 

این روزا همه قسط و قرض دارن یکی زیاد یکی کم

سخت نگیریم

دنیا همینجوری سخت هست💕💞

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
قضاوت نمیکنم چون شرایطت رو نمیدونم و نمیگم ناشکری یا نه  فقط میگم همیشه شرایط اونجور نیست که ...

من اینو ک میگی درک میکنم

اما باورت میشه دلم میخاد ی خونه نقلی اجاره داشتیم اما مستقل بودیم؟؟؟

2706