2737
2734
عزیزم تا اونجایی که من میدونم به تعداد جنین بستگی داره...چون تعداد بسته هاتون زیاد میشه کدوم بیمارس ...

من اهوازم

گفتن فقط ب تعداد تخمک بستگی داره

هزینه ی فریز هم‌جدا از من گرفتن

مرکزم خصوصیه شاید بخاطر این باشه؟

فقط دارم میچاپن ما رو

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
سلام یه سوال داشتم امپول های پروژسترون روی فیبروم اثر میزاره من چند روز بعداز جواب منفی پریود شدم ...

همه این داروها چون هورمون هستن رو کیست فیبرون و پولبپ اثر میذارن...یا خوپشون کوچیک میشن یا مجدد دارو باید مصرف کنی

من بعد از انتقال اولم که منفی شد هم کیستم بزرگتر شد هم چندتا کیست اضافه دراومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اهوازم گفتن فقط ب تعداد تخمک بستگی داره هزینه ی فریز هم‌جدا از من گرفتن مرکزم خصوصیه شاید بخاط ...

اکثر جاها همینه

بیمارستان عرفان و پیامبران تهران و میدونم همینه به تعداد جنین بستگی داره

بیمارستان پیامبران و یادمه یه خانمه ۲۷ تا جنین داشت ۱۳ میلیون ازش گرفتن

2728
اکثر جاها همینه بیمارستان عرفان و پیامبران تهران و میدونم همینه به تعداد جنین بستگی داره بیمارستان ...

خدا ازشون نگذره مارو بدبخت و بی زبون گیر اوردن

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
وای پس چرا از من یازده گرفتن ۲۱تخمک داشتم همش میگن خب تخمکات زیاد بودن خدا لعنتشون کنه 

کدوم مرکز میری؟ من رویان میرم والا از همه شیش تومن گرفتن به تعداد تخمکم نبود من یه خانم کنارم بود بنده خدا از اتاق عمل آوردنش بیرون اصلا تخمک نداشت اونم شیش تومن داده بود

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
2738
عزیزم تا اونجایی که من میدونم به تعداد جنین بستگی داره...چون تعداد بسته هاتون زیاد میشه کدوم بیمارس ...

من هزینه فریزم برا 5 بسته جنین 300 تومن ازم گرفتن سه ماه دیگه انتقال دارم چون هایپر شدم انتقال ندادن برام برا 21 تا تخمک هم شیش میلیون دادم

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
خداروشکر که ازمایشم مثبت شد بچه هایی که خونریزی دارین سرخود داروهاتونو قطع نکنین حتما ازمایش بدین بع ...

خداروشششکر خیلی خوشحال شدم ایشالا به سلامتی برا ماهم دعا کن عزیزم

بچه ها کسی راجبه داروم نظری نداره؟

طبق دستور داروی یخچالی نباید بیشتر از نیم ساعت تو دمای محیط بمونه شما باید مدام چک میکردی ببینی وضعیتش چجوریه الان هم کاریش نمیتونی بکنی یا باید یه داروی جدید بخری یا همینو تزریق کنی

بچه ها من امروز روز دهم بود بی بی زدم خیلی ناراحتم حتی یه هاله هم ننداخت    

نگران نباش زوده من همین جا دیدم تا روز 14 اینام بی بی منفی داشتن بعد آزمایششون مثبت شده فک کنم روز دهم زوده فعلا عزیزم بد به دلت راه نده

2706