2737
2734
شمام اینجوری بودی؟ 

نه عزیزم 

خدا جونم ممنونم بابت دوقلو های نازی که بهم هدیه دادی دختر و پسر نازم 😍😘 دعا کنید واسم که امضاء به زودی واقعی بشه و خدا لطفش رو شامل حالم کنه یه دوقلو فرشته بهم بده اگر دوست داشتی برای من و همه منتظرا صلوات بفرست😊 
من تصمیم دارم بی بی نزارم امروز روز ۹ انتقاله...اگر هم بزارم همون روز ازمایش میزارم که امادکی راشته ...

منم روز ۹ انتقالم.شما علایمی دارین؟

من دو روزه تو این ساعتا حس خواب و نفس تنگی میگیرم نمیدونم از عوارض داروهاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تا الان بی‌بی نذ اشتم، اصلا در خودم نمیبینم چنین جرأتی داشته باشم، میخاستم پنجشنبه برم آزمایش بدم که اونم فک نکنم جراتشو داشته باشم می‌ذارم همون شنبه گرچه خیلی سخته ولی خب همسرم راست میگه پنجشنبه هم برم آزمایش بدم تحت هر شرایطی مجبورم داروهامو تا شنبه ادامه بدم 

خداروشششکر خیلی خوشحال شدم ایشالا به سلامتی برا ماهم دعا کن عزیزم

قربونت برم عزیزه دلم انشالله خدای مهربون هرچه زودتر یه نی نی کوچولو میذاره تو دلت گلم

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2728

منم یه بار آبان ماه پارسال انتقال داشتم جوابم مثبت شد بچپ پسر بود توی۱۹هفته سقط شد۲ماه دیگه میخوام دوباره برم انتقال بدم انشاالله این بار به دنیا بیارم یه دوقلوی شیرین انشاالله

منم یه بار آبان ماه پارسال انتقال داشتم جوابم مثبت شد بچپ پسر بود توی۱۹هفته سقط شد۲ماه دیگه میخوام د ...

انشالله عزیزم اینبار یه دوقلوی شیرین خدا بهت بده

چرا سقط شد؟

2738
من اهوازم گفتن فقط ب تعداد تخمک بستگی داره هزینه ی فریز هم‌جدا از من گرفتن مرکزم خصوصیه شاید بخاط ...

سلام گلم خوبی میگم شما انتقال انجام دادید بسلامتی باردارشدید؟پارسال فکرکنم یه انتقال منفی داشتین

اونا بی که انتقال میدن بچه ها یه هفته قبل از انتقال حتما هر روز آب و نشاسته بخوریم تا یه هفته بعد از انتقال یا روز آزمایش چون خیلی باعث میشه جواب مثبت بشه اکثر کسایی که خورون تا۹۰ درصد مثبت شدن

منم روز ۹ انتقالم.شما علایمی دارین؟ من دو روزه تو این ساعتا حس خواب و نفس تنگی میگیرم نمیدونم از عو ...

والا هیچ علامتی ندارم  من یه دختر ۶ ساله دارم که اونو با کلومیفن باردار شدم وتا ۴ یا ۵ ماهگی هیچ علامتی نداشتم.نگران نباش ربطی به علائم نداره...فقط ازمایش....اگر هم علائمی مثل درد و...بعضی ها دارن مال حجم داروهای هورمونیه

سلام گلم خوبی میگم شما انتقال انجام دادید بسلامتی باردارشدید؟پارسال فکرکنم یه انتقال منفی داشتین

بله عزیزم منفی شدم

این‌ماه باز انتقال دارم انشاالله هرچی خدابخواد

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
2706