2737
2739
سلام عزیزم،،، من مشکلم امنوره اولیه بود،، دوبار پانکچر شدم،،بار اول ۱۵تاتخمک و بار دوم۲۴تا تخمک گرفت ...

مرسی از توضیح کاملتون

ان شاءالله شنبه صدای نی نی هاتونو بشنوین و بسلامتی نه ماه بعد بیان بغلتون

سلام عزیزم منم هفدهم انتقال دارم ولی داروهام با شما فرق داره واسه من هپارین،آمپول پروژسترون،قرص اس ...

ايشالا به سلامتي،فكر ميكنم هپارين همون آنوكساپارين باشه من يادم رفت بگم منم روزي ٣ تا استراديول ميخورم، هفدهم كه انتقال داريد روز چند پريودتون ميشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما هم پیش دکتر شاکری میرید؟؟چند بار انتقال دادید؟؟؟من از اول به جنین هایی که تو عرفان تشکیل شد حس خ ...

اره عزیزم پیش شاکریم . دفعه اولم بود سری پیش ایندفعه هیسترو کردم و خراش داد برام ماه دیگه انتقال دارم

سلام به همه،دوستان یه سوالی داشتم و اونم اینه که شماها که آی وی اف انجام دادین همتون قبل از این عمل آزمایشاتی مثل ذخیره تخمدان،مشاوره ژنتیک،عکس رنگی،آزمایش خون رو انجام دادین؟من امروز رفتم دکتر بعد یه لیست بلند بالا از آزمایشات رو برام نوشت در صورتیکه من مطمعنم باید آی وی اف کنم و حتی اگر هم لوله هام چسبندگی داشته باشن خللی در روند آی وی اف برام ایجاد نمیکنه،واقعا نمیدونم انجام این همه آزمایش لزومی داره یا نه،لطفا از تجربتون بگین

2740
نه هیچ وقت قندم بیشتر از ۸۳ نبوده، تو بارداری قرص نمیدن برای قند، یا با رژیم کنترل میشه یا انسولین، ...

جدی. بعد اگه خدایی نکرده انسولین بزنی بعد از زایمانت چی میشه؟ باید ادامه بدی یا کم کم قندت میاد پایین. بارداریم داستانیه واسه خودشا ولی با همه بالا و پاییناش شیرینه

سلام به همه،دوستان یه سوالی داشتم و اونم اینه که شماها که آی وی اف انجام دادین همتون قبل از این عمل ...

گلم در مورد لوله هات بگم که اگه عفونت باشه داخلش و علت بسته بودن هم عفونت باشه ی مواد سمی از خودش ترشح میکنه که باعث منفی شدن انتقال میشه پس بهتره قبلش وضعیت لوله هات بررسی بشه. البته اینو دکتر به من گفت وقتی خارج رحم باردار بودم 

2706