2737
2739
عنوان

اینایی ک کرونا ی خفیف میگیرن؟؟؟؟😥😥😥😥😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 3025 بازدید | 130 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما مبتلا شدی؟اگه شدی زنجبیل و دارچین و زردچوبه رو قاطی کن روزانه چند لیوان با اب ولرم بخور تو هر اب ...

عزیزم واقعامبتلابودن خواهرتون؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2731
مرسی از راهنماییت میشه من برم داروخونه ویتامین دی بخرم؟ضرر نداره؟

بله.ضرر ندارن حالت عادی ماهی باید یدونه ۵۰ هزار بخوری ولی دکتر گفت تو این شرایط میشه هفته ای یدونه سه هفته خورد

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2740
شما مبتلا شدی؟اگه شدی زنجبیل و دارچین و زردچوبه رو قاطی کن روزانه چند لیوان با اب ولرم بخور تو هر اب ...

من ک نه ....یکی از آشنایان اینجوری شده ....

خداروشکر عزیزم حال خواهرت خوبه 

پودر اینارو توی آب ولرم استفاده کرد خواهرت؟

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin
من هیچی ندارم فقط گلوم میخاره هی سرفه میکنم همین

شما چیزیت نیست خدارو شکر.نگران نباش.بخدا من یه شب پاشدم رو به قبله خوابیدم فکر میکردم دارم میمیرم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
عزیزم واقعامبتلابودن خواهرتون؟

بله یه هفته هم بستری شد خدا رحم کرد واقعا اولش که رفته بودن بیمارستان دکتر عکس گرفته گفته دیر اوردین کل ریش درگیر شده ولی شکر خدا خوب شد  

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706