2752
2734
عنوان

اینایی ک کرونا ی خفیف میگیرن؟؟؟؟😥😥😥😥😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 3025 بازدید | 130 پست
قربونت.دکتر ویتامین دی و آزیترومایسین هم داده بود

خوبه عزیزم .......دستت درد نکنه❤❤❤❤❤❤

پذیرش انواع سفارش های ربان دوزی شامل تابلوهای برجسته ی ربان دوزی شده،دیوار کوب،رومیزی،جانماز،تزیین جام،کوسن،اپلیکه برای دیزاین کیف و کفش و...پذیرفته خواهد شد پیج اینستاگراممو تازه زدم....در صورت تمایل عضو بشید ❤❤❤❤gallery_honari_melorin

من از نفس تنگی میترسم

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قربونت خودمون رو بستیم به آویشن دارچین و عسل لیمو و شربت شیره و ماهیچه گوسفند و عنبرنسا

من یه سوال دارم جوش ناحیه تناسلی ممکنه از علائم کرونا‌ باشه مثلا سیستم ایمنی بدنت ضعیف شده باشه و جوش چرکی بزنی 

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
2731
اینجور که میگن 60 درصد آدم ها وقتی کرونا میگیرن یا انقدر خفیفه که نمی فهمن یا اینکه فکر میکنن سرماخو ...

😮 کی گفته پس چرا همه جا رو تعطیل کردن !

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
اینجور که میگن 60 درصد آدم ها وقتی کرونا میگیرن یا انقدر خفیفه که نمی فهمن یا اینکه فکر میکنن سرماخو ...

خدا کنه اینجوری باشه

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
عزیزم ازاینهاچجوری استفاده میکردین؟

آویشن رو دم میکردم و صاف میکردم توش دارچین و عسل میریختم.عسل و آب ولرم رو قاطی میکردم و توش لیمو  میریختم.ابگوشت ساده بدون نخود و سیب‌زمینی میپختم.عنبرنسا چون تنگی نفس داشتیم تو فضای باز دود می‌دادیم.ویتامین دی دو روز درمیون ده روز.ازیترومایسین ۵۰۰ هم میخوردیم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
تب داشتیم.تنگی نفس.سرفه.سردرد و بدن درد و لرز .جوری که لباسای تنمون خیس آب میشدن

سرفه تون خشك بود يا خلط داشت؟

وايي منم بدن درد شديد داشتم ٢روز هي مسكن وسوپ خوردمو خابيدم تاسرپاشدم

عرق ك كردم خوب شدم

الان نگرانم كردي

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
من یه سوال دارم جوش ناحیه تناسلی ممکنه از علائم کرونا‌ باشه مثلا سیستم ایمنی بدنت ضعیف شده باشه و جو ...

فکر نکنم برای کرونا باشه.ولی میتونی با ۴۰۳۰ مشورت کنی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
آویشن رو دم میکردم و صاف میکردم توش دارچین و عسل میریختم.عسل و آب ولرم رو قاطی میکردم و توش لیمو&nbs ...

ممنون عزیزم لطف کردی 

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
سرفه تون خشك بود يا خلط داشت؟ وايي منم بدن درد شديد داشتم ٢روز هي مسكن وسوپ خوردمو خابيدم تاسرپاشدم ...

سرفه خشک ما هم تب میکردیم  چندساعت و لرز بعدش لباسامون خیس میشد و بهتر می‌شدیم تا دوباره که تبمون می‌رفت بالا

خداروشکر

شما مبتلا شدی؟اگه شدی زنجبیل و دارچین و زردچوبه رو قاطی کن روزانه چند لیوان با اب ولرم بخور تو هر اب یه قاشق چایخوری بریز خواهر من اینطوری خوب شد وگرنه تو پرونده اش نوشته بودن در حاله مرگ

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706