2737
2734
عنوان

اینایی ک کرونا ی خفیف میگیرن؟؟؟؟😥😥😥😥😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 3025 بازدید | 130 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بستری نشدیم.دکتر تلفنی گفت تا زمانی که میتونید نفس بکشید نرید بیمارستان.ما اوج ببماریمون حدودا یک ...

ببخشید من ۲ روزه خیلی عرق میکنم و احساس خشکی گلو دارم 

ممکنه بیمارباشم؟

کاربر قدیمی ام 🙃                                میخوای ثابت کنم😌                                                                                                ۱=عاشق عکس هستین          ۲=کوکو کتلت زیاد درست میکنید                     خلاصه از زمان همون وقیح منم هستم ✌      🚫 لایک نکن مچکر 🚫          
اره مامان منم گرفت دو روز بعد خوب شد

ببخشید علائمش چی بود

کاربر قدیمی ام 🙃                                میخوای ثابت کنم😌                                                                                                ۱=عاشق عکس هستین          ۲=کوکو کتلت زیاد درست میکنید                     خلاصه از زمان همون وقیح منم هستم ✌      🚫 لایک نکن مچکر 🚫          
2728
ببخشید من ۲ روزه خیلی عرق میکنم و احساس خشکی گلو دارم  ممکنه بیمارباشم؟

نمیشه با اطمینان گفت .فکر نکنم.شما سرماخوردی به احتمال زیاد.ماایعات مصرف کن و استراحت کن خوب میشی 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
عذرخواهی میکنم دکتر به اندازه 14 روز دارو داده بودن یا کمتر ؟

.خواهش میکنم .ورق قرص ها ده تایی بود و هر جعبه یک ورق داشت و دو جعبه داروخانه داده بود .ولی تو نسخه و جعبه نوشته بودی چهارده شب شبی یکی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2740
.خواهش میکنم .ورق قرص ها ده تایی بود و هر جعبه یک ورق داشت و دو جعبه داروخانه داده بود .ولی تو نسخه ...

برای مادرم یک ورق ده تایی ازیترومایسین نوشته بود و یک خشاب شش عددی هیدروکسی کلروکین که کلا اندازه یک هفته بود موندم دوباره تهیه کنم یا همین اندازه کافیه

вαd dαyѕ вυιld вeттer dαyѕ...
برای مادرم یک ورق ده تایی ازیترومایسین نوشته بود و یک خشاب شش عددی هیدروکسی کلروکین که کلا اندازه یک ...

احتمالا کافی بوده.چون به ما هیدروکسی کلرین نداده بود.بازم میتونید با ۴۰۳۰ یه مشورت بکنید