2737
2739
عنوان

سلام رفتم سونو ان تی گفت احتمال زیاد دختره بعد سونو نه هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 64 پست

میشناسم هم جنس خودمو اییشششههه خدای لوس بازین دختر بچه ها حسودیم میشه خوب

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک میکنی اینقدر دخترم مهربونه خداشاهده با اینکه سنش کمه اینقدر عاقله و کمکم میکنه  هرچی هست ایشالا سالم باشه و باخودش برکت بیاره براتون

بهم درصد نگفت ولی گفت احتمال خیییلییی زیاد دختره حتی نگفت 50 50

به منم گفتن بالای60درصد پسره ولی هرچی باشه فقط سالم باشه

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
2728

نگو دلت میاد.. حالا من منتظر جواب سل فریم قطعی بگن جنسیتو ولی خدا میدونه اشتباه گفته باشم مهم نیست سالم باشه بتونم براش همه چی بخرم چیزای خوشگل گوگولی

تو منه بی اعتقاد منه بی باور رو با یه معجزه مومن کردی. مومن به وجودت مومن به اینکه هستی خوبم هستی وجود داری اونم به زیباترین شکل. آخ پسر کوچولوم پسرقشنگم خیلی عاشقتم🥰😍
اولیه فداش شم

عزیزم من یه سونوگرافی میشناسم که تو سیزده هفته ۱۰۰درصد بهت جنسیتو میگه به من سه تاشو تو سیزده هفته درست گفت خیلیارم فرستادم اونجا درست گفته

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
ان تی اکثرا درست میگه ولی بستگی ب دکترشم داره آنومالی صد درصده من چهار شنبه میرم آنومالی اصلانم جنسی ...

عزيزم چند هفته اي ميري انومالي؟

گرنگهدارمن آنست که من می دانم شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد...❤️
2740

من تو ۱۲ هفته رفتم گفت صد درصد دختره الانم گفتن درسته دختره نمیشه صد درصد گفت ک اشتباهه احتمالش هم هست درست باشه به هر حال ایشالا صحیح سالم بغلش کنی دخملم شیرینه خیلی 😍😍

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍
عزیزم من یه سونوگرافی میشناسم که تو سیزده هفته ۱۰۰درصد بهت جنسیتو میگه به من سه تاشو تو سیزده هفته د ...

جدن من مشهدی ام رفتم پیش سید محمد علی حامد شماعی از 7 و نیم تا نه و نیم برام وقت گذاشت سه بار رفتم بیرون برگشتم بچم همش پشتشو میکرد به دکتره😁اگه مشهده بیزحمت ادرس بده 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2706