2410
2553

سونو نه هفته ایم بچه سمت چپه ولی این یکی سمت راسته البته دکتر به شکمم ضربه زد تا بچه تکون بخوره بچرخه اولم دستگاهو گزاشت چپ بعد اومد تو نافم بعدم سمت راست گاهی تو پهلو چپم چرا اینطوری شد تازه تصویرم سمت چپ بود باز سمت راست میشد گیج شدم سیزده هفتمه دکترم گفته احتمال داره پسر بشه ولی هنوز احتمال دختر بیشتره دلم پسر میخواد 😢البته سالم

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

بهم درصد نگفت ولی گفت احتمال خیییلییی زیاد دختره حتی نگفت 50 50

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
بیا اینم تاپبک دیگه ای از عشق پسران . شما خودتم دختری عزا داری بچت دختر نباشه

😂😂نه بابا شوهرمو خفه کردم از بس دختر دختر کردم ولی دوس داشتم اولی پسر بشه البته الانم خوش‌حالم 

2714
بچه چندمته؟ ۱۳ هفته زوده برای تعیین جنسیت

اولیه فداش شم

بهم درصد نگفت ولی گفت احتمال خیییلییی زیاد دختره حتی نگفت 50 50

اعتمادنکن توانومالی دقیقه ب خواهرشوهرمن گفته بودن90درصدپسره رفت انومالی دخترشد

یه تویه من،اینه دنیای من💑 🌏
گفت الان احتمالا دختره اما بعدا احتمال داره پسر بشه؟🙄🤔😖😖😖

من بد نوشتم گفت احتمال زیاد دختره پرسیدم امکان داره بعدا جنسیتش عوض بشه گفت احتمالش هست چون هنوز اونجاش کامل نیس

یکی مثل من بچه سومش هم پسره تو حسرت دختر مونده یکی هم پسر میخواد خدا حکمتتو شکر😔

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2706