2737
2734
عنوان

سلام رفتم سونو ان تی گفت احتمال زیاد دختره بعد سونو نه هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 64 پست
سلامت باشین مرسی از همه منم دخترم عاشق دختر بچه ها هم هستم دختر غم خواره میترسم از اینده بدون دختر و ...

بزار اگر دختر بود بهت میگم‌همین شوهرت جوری عاشقش بشه که خودت بمونی😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگوهنوزمعلوم نیس اگ صددرصدشدشامم میدیم همین خواهرشوهرم ک میگم دختره اونم شوهرش عاشق پسربوداماوقتی دخ ...

اوهوم تو خونه ای که دختر باشه عشق هم هست😍

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2731
بزار اگر دختر بود بهت میگم‌همین شوهرت جوری عاشقش بشه که خودت بمونی😁

اره تقویم چینی 

چشاشو درمیارم باید فقط عاشق خودم باشه😒😁

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2740

امسال ماشاالله پسر خیلی زیاد شده هر کی میبینم بارداره بچش پسره 😓

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
امسال ماشاالله پسر خیلی زیاد شده هر کی میبینم بارداره بچش پسره 😓

من دختره زنداییم دختره 😁😁

اره تقویم چینی  چشاشو درمیارم باید فقط عاشق خودم باشه😒😁

باور کن‌من یه دختر دارم که شوهرم اصن عجییییب میپرستتش الان هم باردارم همه ش میگه دختر باشه ها من حوصله پسر ندارم😂😂

من دختره زنداییم دختره 😁😁

خوشبحالتون قدر دخترتون رو بدونید دختر خیلی کم شده😳

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
2706