2737
2734
عنوان

این داستان فانتوم و جاری بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 3569 بازدید | 100 پست
دقبقا میگه ما از اول می رفتیم😐

ینی با این حجم از ..... دیگه حرفی نمیمونه😂😂😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

دوست خوبم میدونی بعضیا فرهنگشون و اخلاقشون با تپ فرق میکنه اسمشون پاک کن اینجوری خودتم راحتی بخدا خودتو اذیت نکن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها خداشاهده من کلا دوتا النگو دستمه یه گوشواره دارم اونم بخاطر اینکه سوراخ گوشم پر نشه دائم میپو ...

میخواستی بگی همه هم میگن جاریت ری ... با این بچه تربیت کردنش  

2731

بگو احمق اونیه که عکسا و طلاهای مردمو  دید میزنه

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!
حرص نخور بابا منم مادرشوهز بیشورم میگ فلانی برادرشوهرم بچس  میگ امروز گفته از من ک عروسشونم& ...

واااای نه نگی به تخمم،، سوژت میکنن😀😀😀

بگو به جهندم

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه
2738

بچه ها منم گفتم بنظرم هرکسی اختیار زندگی خودشو داره در ضمن من اینارو میذارم اتفاقا واسه حسودا تا ببینن من اگه راضی شدم به ازدواج امیدم برام هیچی کم نمیذاره درسته کسی مراسمای من نمیاد ولی من میذارم که چششون در اد

اخه هیچ مراسم من نیومده با اگه اومده بق کرده چادر سر کرده

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
واااای نه نگی به تخمم سوژت میکنن😀😀😀 بگو به جهندم

خخخخخ اخه شده بیای تو جمع بگی فلانی امروز گفته از عروسمون خوشم نمیاد

خب ک چی

چیز بامزه ای گفته

من ک انقد خوبی میکنم ب این بشر 

چرا حرف بذاری دهن بچه 

فقطم پیش جاریش این حرفو میزنه

نمیدونم چ مرضی داره احمق

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
واااای نه نگی به تخمم،، سوژت میکنن😀😀😀 بگو به جهندم

اره والا مونده بگم به تخمم خانم مدعا میگه واسه اون زبونته همه باهات بدن برو ساقه طلایی و پشمک بخور

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

پوشش جاریت چه ربطی به ماجرا داشت؟چرا نگفتی خودت چجوری لباس میپوشی؟ چرا همه چیزو باهم قاطی میکنین؟ 

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘